Nowe seriale

Artykuły - Nowe seriale (179)

 • "Siła wyższa": Nowy serial w TVP

  "Siła wyższa": Nowy serial w TVP

  Anna Dereszowska, Katarzyna Żak, Piotr Grabowski i Piotr Fronczewski to odtwórcy głównych ról najnowszego serialu TVP 1 "Siła wyższa". Widzowie będą mogli śledzić perypetie bohaterów już od września.
 • Nowy serial Agnieszki Holland

  Nowy serial Agnieszki Holland

  Telewizja HBO przedstawiła szczegóły i obsadę nowego, kręconego w Czechach przez Agnieszkę Holland miniserialu o Janie Palachu - studencie, który podpalił się w 1969 roku w proteście przeciw bierności mieszkańców Czechosłowacji po inwazji wojsk Układu Warszawskiego.
 • Nowy serial o słynnym więzieniu

  Nowy serial o słynnym więzieniu

  Od 6 lutego polscy widzowie mogą oglądać bardzo popularny za Oceanem serial "Alcatraz". Jest od dostępny na platformie cyfrowej "n".
 • Nowe seriale już startują

  Nowe seriale już startują

  W lutym na antenie HBO zadebiutują dwa nowe seriale. "Iluminacja" opowiada o losach autodestrukcyjnej czterdziestolatki, z kolei "Camelot" to produkcja zainspirowana legendami arturiańskimi.
 • Miłość w galerii w nowym serialu

  Miłość w galerii w nowym serialu

  O miłości w scenerii galerii handlowej opowiada najnowszy serial TVP1 "Galeria". Telewidzowie zobaczą w nim m.in. Grażynę Wolszczak, Julię Pietruchę i Magdę Turczeniewicz. Pierwsze odcinki produkcji będzie można obejrzeć już pod koniec stycznia.

Filmy - Nowe seriale (3)

 • Agnieszka Dygant w nowym serialu

  Agata (Agnieszka Dygant) to trzydziestoparoletnia dyrektor działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym, która w wyniku nieprzyjemnych wydarzeń ląduje na bruku. Musi teraz od nowa zbudować nie tylko swoje życie zawodowe, ale i prywatne...
 • Na planie nowego serialu

  "...ten ratuje cały świat" to wspólna produkcja reżysera Waldemara Krzystka i scenarzysty Wojciecha Tomczyka, opowiadająca o Żegocie.
 • Anna Mucha w nowym serialu!

  Aktorka wcieliła się w rolę Olgi w nowej serii serialu "Teraz albo nigdy". Olga będzie próbowała odebrać Basi (Katarzyna Maciąg) Andrzeja (Mateusz Damięcki). Nie chcę, żeby ta postać była jednowymiarowa - powiedziała INTERIA.TV Anna Mucha.