nowe otwarcie

Artykuły - Nowe otwarcie (-2)

 • Inwestycje infrastrukturalne - nowe otwarcie (kolej)

  Inwestycje infrastrukturalne - nowe otwarcie (kolej)

  Za dalszym rozwojem kolei bezpiecznej, wygodnej i szybkiej, a po 2020 roku Kolei Dużych Prędkości, opowiadał się podczas EKG w Katowicach Krzysztof Celiński, dyrektor branży Mobility Siemens. Dyrektor Celiński uczestniczył w panelu dyskusyjnym "Inwestycje infrastrukturalne - nowe otwarcie (kolej)".
 • Poniedziałek - nowe otwarcia na walutach

  Eurodolar jest dziś rano, po godzinie piątej, w okolicach poziomu 1,0810. Oznacza to, że dolar jest stosunkowo mocny, jakkolwiek warto też zauważyć, że parę godzin wcześniej (tudzież w samej końcówce sesji piątkowej) notowania osuwały się jeszcze niżej, do 1,0790.
 • Iran: Polska liczy na nowe otwarcie

  Polska gospodarka liczy na nowe otwarcie z Iranem. Branża spożywcza czy meblarska mogą być tymi, które skorzystają z otwarcia irańskiego rynku - ocenia minister gospodarki, Janusz Piechociński po wizycie w Teheranie.
 • Polak -Turek dwa bratanki?

  Polak -Turek dwa bratanki?

  To może być nowe otwarcie gospodarcze - tak o zaczynającej się dziś wizycie szefa polskiej dyplomacji Grzegorza Schetyny w Turcji mówi wiceminister SZ Katarzyna Kacperczyk. Schetynie towarzyszyć będzie minister rolnictwa Marek Sawicki oraz ok. 150 przedstawicieli biznesu.
 • Nowe otwarcie Polimex-Mostosta

  Polimex-Mostostal S.A. wyemituje obligacje o wartości 140 mln zł. Obligacje obejmą inwestorzy finansowi, w tym Agencja Rozwoju Przemysłu. Polimex-Mostostal S.A. oraz spółki segmentowe podpisały z bankami Nową Linię Gwarancyjną. Gwarancje umożliwią szybki rozwój spółek segmentowych.
 • Mecz ze Słowacją debiutem Nawałki i nowym otwarciem

  Mecz ze Słowacją debiutem Nawałki i nowym otwarciem

  Wieczorem (godz. 20.45) piłkarska reprezentacja Polski meczem towarzyskim ze Słowacją we Wrocławiu rozpocznie nowy rozdział, a w roli selekcjonera zadebiutuje Adam Nawałka.
 • PSL chce przyciągnąć na polskie uczelnie pół miliona studentów z zagranicy

  Przyciągnięcie na polskie uczelnie 500 tys. studentów z zagranicy to kolejna z propozycji przygotowanego w Ministerstwie Gospodarki pakietu, który miałby być punktem wyjścia do dyskusji nt. nowego otwarcia programowego koalicji.
 • Nowe otwarcie książeczek mieszkaniowych

  Nowe otwarcie książeczek mieszkaniowych

  Już niedługo, oszczędzając przez 5 lat na cele mieszkaniowe, będzie można uniknąć podatku. Niestety zysk z tego tytułu rzadko kiedy przekroczy kilkaset złotych - wynika z szacunków Home Broker.

Filmy - Nowe otwarcie (2)

 • Budka w RMF o "nowym otwarciu" w Platformie

  Gościem Roberta Mazurka w Porannej rozmowie w RMF FM był b. minister sprawiedliwości Borys Budka. Polityk Platformy Obywatelskiej pytany był między innymi o najnowszy sondaż TNS, z którego wynika, iż Polacy uważają, że PiS daleko do PO w obsadzaniu stanowisk "swoimi".
 • Budka w RMF o "nowym otwarciu" w Platformie

  Gościem Roberta Mazurka w Porannej rozmowie w RMF FM był b. minister sprawiedliwości Borys Budka. Polityk Platformy Obywatelskiej pytany był między innymi o najnowszy sondaż TNS, z którego wynika, iż Polacy uważają, że PiS daleko do PO w obsadzaniu stanowisk "swoimi".