nowe kanały TVP

Artykuły - Nowe kanały TVP (3)

 • Nowe kanały tematyczne Telewizji Polskiej

  Nowe kanały tematyczne Telewizji Polskiej

  Zarząd Telewizji Polskiej przyjął 18 stycznia br. uchwałę w sprawie przygotowania wniosków o koncesje na 2 nowe kanały tematyczne: TVP Rozrywka i TVP Dokument. Zarząd Telewizji Polskiej podjął decyzje związane z rozwojem portfolio programów wyspecjalizowanych TVP. Zgodnie z założeniami strategii programowej telewizji publicznej, oferta kanałów tematycznych zostanie wzbogacona w najbliższym czasie o TVP Rozrywka i TVP Dokument.
 • 5 nowych kanałów TVP

  5 nowych kanałów TVP

  Telewizja Polska ma poważne plany dotyczące uruchamiania nowych kanałów telewizyjnych. Jeszcze w tym roku ruszy kanał TVP Seriale, a w przyszłym mają zostać uruchomione kanały filmowe TVP Film i TVP Komedie.
 • Co z nowymi kanałami TVP?

  Co z nowymi kanałami TVP?

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji daje TVP czas do końca roku na uruchomienie dwóch nowych kanałów tematycznych. Czy dojdzie do ich powstania w dobie finansowego kryzysu Telewizji Polskiej?
 • Co z nowymi kanałami TVP?

  Co z nowymi kanałami TVP?

  Telewizja Polska od kilku tygodni gotowa jest do uruchomienia kolejnego kanału tematycznego - TVP Parlament. Jednak Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji opóźnia start nowej stacji.

Filmy - Nowe kanały TVP (1)

 • Nowe kanały tematyczne w TVP

  TVP Rozrywka gotowa do startu. Za tydzień na multipleksie naziemnym będzie można odbierać nowy kanał tematyczny telewizji publicznej, który będzie emitował programy satyryczne, kabaretowe, festiwale i widowiska telewizyjne oraz koncerty i filmy komediowe. Trwają również przygotowania do uruchomienia TVP Dokument, natomiast na nowy kanał dla dzieci i młodzieży złożony został wniosek o koncesję. – Przygotowujemy się do uruchomienia kanału TVP Dokument, który wystartuje w nieco późniejszym terminie – zapowiada w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria Juliusz Braun, prezes TVP S.A.