nowe fakty

Artykuły - Nowe fakty (21)

 • Nowe fakty ws. śmiertelnego potrącenia 13-latka

  Nowe fakty ws. śmiertelnego potrącenia 13-latka

  Policjanci z Tarnowskich Gór zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o śmiertelne potrącenie w Mikołowie 13-latka z Rumunii - podała policja i prokuratura, odmawiając na razie podania szczegółów. Zatrzymany mężczyzna wkrótce stanie przed prokuratorem.
 • Nowe fakty ws. nowej motoryzacyjnej fabryki w Polsce

  Nowe fakty ws. nowej motoryzacyjnej fabryki w Polsce

  Wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński powiedział w czwartek dziennikarzom, że resort jest na finiszu rozmów ws. inwestycji firmy motoryzacyjnej w Polsce, dzięki czemu w kraju montowane będzie 100 tys. samochodów. Nie zdradził jednak szczegółów.
 • Ciało ofiary pościgu znaleziono po 13 godzinach. Nowe fakty

  Ciało ofiary pościgu znaleziono po 13 godzinach. Nowe fakty

  Pojawiły się nowe fakty ws. tragicznie zakończonego pościgu policyjnego, do którego doszło w niedzielę wczesnym rankiem w Nowej Soli.
 • Tragiczne zderzenie radiowozu podczas pościgu. Nowe fakty

  Policjanci zatrzymali 34-latka podejrzewanego o to, że prowadził bmw, które w weekend policjanci ścigali ulicami Łodzi. Okazał się nim więzień na przepustce. Podczas pościgu w zderzeniu radiowozu z mazdą zginął 41-latek, a dwóch policjantów zostało ciężko rannych.
 • Nowe fakty w sprawie stanu zdrowia Michaela Schumachera!

  Nowe fakty w sprawie stanu zdrowia Michaela Schumachera!

  Michael Schumacher jest stopniowo wybudzany ze śpiączki farmakologicznej - twierdzi francuski dziennik sportowy "L'Equipe", powołując się na źródła w szpitalu w Grenoble.
 • Wypadek Koenigsegga w Poznaniu. Nowe fakty

  Wypadek Koenigsegga w Poznaniu. Nowe fakty

  Norweski kierowca Morten N., który spowodował w Poznaniu wypadek podczas ubiegłorocznych pokazów samochodowych Gran Turismo Polonia, przyznał się do winy.
 • Duża fabryka samochodów w Polsce. Nowe fakty!

  Duża fabryka samochodów w Polsce. Nowe fakty!

  Jeszcze w grudniu "gracz z pierwszej półki światowego przemysłu motoryzacyjnego" ma złożyć deklarację w sprawie zbudowania w Polsce nowej fabryki - poinformował wicepremier Janusz Piechociński. Ostatnie rozmowy wskazują, iż lokalizacja w Polsce jest przesądzona - dodał.
 • Nowy fakty ws. upadłości Autosanu. Co dalej z firmą?

  Nowy fakty ws. upadłości Autosanu. Co dalej z firmą?

  Fabryka Autosan w Sanoku (Podkarpackie) ma środki finansowe na dokończenie produkcji 10 zamówionych autobusów. Montaż może rozpocząć się w przyszłym tygodniu - poinformował we wtorek syndyk firmy Ludwik Noworolski.
 • Nowe fakty w sprawie wypadku Koenigsegga

  Nowe fakty w sprawie wypadku Koenigsegga

  Prokuratura Okręgowa w Poznaniu uchyliła zakaz opuszczania kraju wobec Norwega, który w czerwcu wjechał w publiczność w trakcie pokazu motoryzacyjnego zorganizowanego w Poznaniu w ramach Gran Turismo Polonia. Grozi mu 5 lat więzienia.
 • Nowe fakty po tragicznym wypadku Koenigsegga

  Nowe fakty po tragicznym wypadku Koenigsegga

  Na konferencjach prasowych prokuratury i organizatora imprezy poznaliśmy nowe fakty, które rzucają nieco światła na sprawę wypadku, w którym 17 osób zostało rannych, do jakiego doszło z 30 czerwca w trakcie pokazów Gran Turismo Polonia w Poznaniu.

Filmy - Nowe fakty (1)

 • Śmierć Jezusa. Zaskakujące odkrycie archeologów

  Życie Jezusa Chrystusa jest przedmiotem licznych analiz historycznych. Na podstawie dostępnych źródeł datę Jego śmierci na krzyżu umiejscawia się w latach 30. naszej ery. Okoliczności tej śmierci wciąż jednak w dużej mierze pozostają niepoznane. Przez setki lat historycy nie potrafili zlokalizować miejsca, w którym Mesjasz z Nazaretu został skazany na śmierć. Według tradycji wczesnochrześcijańskiej, miało ono znajdować się w pobliżu Wzgórza Świątynnego, górującego nad Starym Miastem Jerozolimy. Przeczą temu jednak najnowsze odkrycia, dokonane przez archeologów z Izraela. Czy staniemy przed koniecznością zrewidowania naszych wyobrażeń na temat ostatniej drogi, którą przebył Chrystus?