nowa praca

Artykuły - Nowa praca (49)

Filmy - Nowa praca (4)

 • Zjawiskowa dziennikarka zaczęła pracę w angielskim klubie. Fani są zachwyceni

  Gra Manchesteru United w tym sezonie nie zachwyca. „Czerwone Diabły” po dwunastu kolejkach z czterema zwycięstwami, czterema remisami i czterema porażkami zajmują siódme miejsce w tabeli Premier League. Fani z Old Trafford mają jednak powody do radości. Pracę w klubie w roli reporterki rozpoczęła zjawiskowa Kristy Shelts. (Agencja TVN/x-news)
 • Ten psiak dopiero uczy się pracy w policji. Widać?

  Widać, że ten psiak dopiero uczy się pracy w policji. Mały rozrabiaka przeszkadza w sesji zdjęciowej, ale już za parę miesięcy będzie tropił zbirów. (STORYFUL/x-news)
 • 10 tygodni i… mamy nową pracę. To szok dla samych szukających

  Średnio 2,5 miesiąca zajmuje obecnie Polakom znalezienie nowej pracy – tak wynika z doświadczeń uczestników, którzy miejsce zatrudnienia zmieniali stosunkowo niedawno. Przed 2-3 laty, aby znaleźć nowe miejsce zatrudnienia trzeba szukać trzeba było nawet ponad miesiąc dłużej – wynika z 31. edycji badania Monitor Rynku Pracy.
 • Kto traci najwięcej podejmując pracę

  Dodatkowy dochód, uzyskany z pójścia do pracy przez drugiego rodzica, był w Polsce procentowo najniższy wśród państw Unii Europejskiej. Dotyczyło to 2016 r., a wprowadzenie programu 500+ jeszcze ten problem pogłębiło, zwłaszcza gdy chodzi o rodziny z jednym dzieckiem.