nowa partia

Artykuły - Nowa partia (10)

 • Borusewicz: Nie złożę broni

  Borusewicz: Nie złożę broni

  "Wspólne listy w wyborach to za mało. Powinno nastąpić połączenie Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej i otwarcie na inne środowiska. Powinna powstać nowa partia. Rozmawiam na ten temat".
 • Pierwsza polska partia polityczna powstała na Ukrainie

  Pierwsza polska partia polityczna powstała na Ukrainie

  Na Ukrainie zarejestrowano pierwszą w tym kraju partię polityczną mniejszości narodowej o oficjalnej nazwie Partia Polityczna Solidarność. Jest to partia mieszkających na Ukrainie Polaków - poinformował w czwartek jej założyciel i prezes Stanisław Kostecki.
 • "Dziennik Zachodni": Kutz na listach Europy Plus?

  "Dziennik Zachodni": Kutz na listach Europy Plus?

  Czy Europa Plus otrzyma mocne wsparcie na swoich listach wyborczych do Parlamentu Europejskiego na Śląsku - zastanawia się "Dziennik Zachodni", któremu Kazimierz Kutz zdradził, że otrzymał ofertę startu do PE i głęboko się nad nią zastanawia.
 • Godson: "Polska Razem" ma program dla rodzin, które są najważniejsze

  Godson: "Polska Razem" ma program dla rodzin, które są najważniejsze

  Wprowadzenie zakazu odbierania dzieci ich rodzicom z powodu biedy, większe ulgi dla rodzin, powszechny urlop macierzyński dla wszystkich matek oraz bon wychowawczy - to m.in. propozycje prorodzinne nowej partii Jarosława Gowina "Polska Razem", której powstanie ogłoszono w sobotę.
 • "Polska Razem" - nowa partia Jarosława Gowina

  "Polska Razem" - nowa partia Jarosława Gowina

  "Polska Razem" - tak będzie się nazywała partia utworzona przez Jarosława Gowina, PJN i Republikanów. Program nowego ugrupowania opierać ma się na trzech filarach: gospodarce, rodzinie i na przywróceniu Polakom kontroli nad własnym państwem.
 • Gowin: Polityka tworzona w oderwaniu od ludzi jest złą polityką

  Gowin: Polityka tworzona w oderwaniu od ludzi jest złą polityką

  Polityka tworzona w oderwaniu od ludzi jest złą polityką. Jesteśmy po to, by tę politykę zmienić - podkreślił w sobotę w Warszawie Jarosław Gowin na konwencji, podczas której powołana ma być nowa partia.
 • Niemcy: SPD w przyszłości nie wyklucza koalicji z postkomunistami

  Niemiecka SPD chce w przyszłości odejść od obowiązującego dotychczas stanowiska wykluczającego koalicję z postkomunistyczną lewicą jako partnerem nieobliczalnym. Uchwałę w tej sprawie ma przyjąć rozpoczynający się w czwartek zjazd partii w Lipsku.
 • Gibała: W tym tygodniu zmiana nazwy klubu, potem wybory prezydium

  W tym tygodniu złożymy pismo w sprawie zmiany nazwy klubu poselskiego, a w listopadzie zostaną wybrani nowi członkowie prezydium klubu - powiedział w poniedziałek Łukasz Gibała. W weekend na bazie Ruchu Palikota powstała nowa partia pod nazwą Twój Ruch.
 • Nowa partia Palikota będzie się nazywała "Twój Ruch"

  Nowa partia Palikota będzie się nazywała "Twój Ruch"

  "Twój Ruch" to nowa nazwa partii Janusza Palikota, którą delegaci na zjazd przyjęli w sobotę - wynika z nieoficjalnych informacji PAP ze źródeł zbliżonych do partii. Szefem nowej formacji nadal będzie Janusz Palikot.
 • W weekend powstanie nowa partia Janusza Palikota

  W weekend powstanie nowa partia Janusza Palikota

  W weekend w stolicy odbędzie się kongres, na którym na bazie Ruchu Palikota powstanie nowa partia. Jej twarzami - obok Janusza Palikota - mają być Marek Siwiec i Jan Hartman. Według nieoficjalnych informacji w nazwie partii będzie słowo "Ruch", ale nie będzie już nazwiska Palikota.

Filmy - Nowa partia (3)