Novak Djoković

Artykuły - Novak Djoković (871)

 • US Open. Novak Djoković wystąpi w Nowym Jorku

  US Open. Novak Djoković wystąpi w Nowym Jorku

  Lider światowego rankingu tenisistów Serb Novak Djoković potwierdził w czwartek, że w drugiej połowie sierpnia wystąpi w dwóch turniejach w Nowym Jorku. Pierwszy to Western & Southern Open, a drugi US Open.
 • Novak Djoković odwiedził archeologa, promującego "lek” na koronawirusa

  Novak Djoković odwiedził archeologa, promującego "lek” na koronawirusa

  Novak Djoković, utytułowany serbski tenisista, po uwolnieniu się od koronawirusa, odwiedził kontrowersyjnego archeologa Semira Osmanagicia. "Naukowiec" twierdzi, że odkryte przez niego Piramidy Słońca w Bośni, są lekarstwem na wirusa.
 • Ivanisević z negatywnym wynikiem testu po wcześniejszym zakażeniu koronawirusem

  Ivanisević z negatywnym wynikiem testu po wcześniejszym zakażeniu koronawirusem

  Słynny w przeszłości tenisista Goran Ivanisević poinformował, że przeprowadzony u niego ostatnio test na obecność koronawirusa dał wynik negatywny. U Chorwata, który jest trenerem Novaka Djokovicia, zakażenie wykryto przy okazji organizowanego przez Serba cyklu Adria Tour.
 • Tenis. Novak Djoković: To coś jak "polowanie na czarownice"

  Tenis. Novak Djoković: To coś jak "polowanie na czarownice"

  Novak Djoković, numer jeden światowego tenisa, oskarżył krytykujących go za organizację Adria Tour, kiedy kilku zawodników się zakaziło koronawirusem, o swoiste "polowanie na czarownice" i stwierdził, że nie wie, czy wystąpi w tegorocznym wielkoszlemowym US Open.
 • Tenis. Roland Garros nie chce popełniać błędów Adria Tour

  Tenis. Roland Garros nie chce popełniać błędów Adria Tour

  Organizatorzy turnieju im. Rolanda Garrosa zrobią wszystko, by uniknąć powtórki z pokazowej imprezy Adria Tour, która została przerwana, ponieważ kilku tenisistów miało pozytywny wynik na COVID-19, powiedział Guy Forget, dyrektor wielkoszlemowego turnieju w Paryżu.
 • ​Największy na świecie portret Djokovicia na 264 metrach kwadratowych

  ​Największy na świecie portret Djokovicia na 264 metrach kwadratowych

  Na korcie jednego z belgradzkich klubów powstał największy na świecie portret słynnego tenisisty Novaka Djokovicia. Zajmuje powierzchnię 264 metrach kwadratowych. Autorem jest architekt i artysta uliczny Andrej Josifovski - poinformowały miejscowe media.
 • Tenis. Novak Djoković i jego żona z negatywnym wynikiem testu na koronawirusa

  Tenis. Novak Djoković i jego żona z negatywnym wynikiem testu na koronawirusa

  ​Lider światowego rankingu tenisistów Serb Novak Djoković, który był zakażony koronawirusem, uzyskał - podobnie jak jego żona Jelena - negatywny wynik testu na COVID-19. Informację przekazała w czwartek agencja reprezentująca słynnego zawodnika.
 • Tenis. Novak Djoković przekaże 40 tys. euro na walkę z koronawirusem

  Tenis. Novak Djoković przekaże 40 tys. euro na walkę z koronawirusem

  ​Lider światowego rankingu tenisistów Serb Novak Djoković, mocno krytykowany za zorganizowanie turnieju pokazowego, podczas którego kilka osób, w tym on sam, zakaziło się koronawirusem, przekazał 40 tys. euro na walkę z pandemią.
 • Trener Djokovicia Goran Ivanisević także zakażony koronawirusem

  Trener Djokovicia Goran Ivanisević także zakażony koronawirusem

  Słynny w przeszłości tenisista Goran Ivanisević miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Chorwat jest trenerem Novaka Djokovicia - organizatora cyklu Adria Tour, podczas którego wykryto wcześniej zakażenie u czterech zawodników i dwóch członków sztabów.
 • Dominic Thiem o Adria Tour: Zachowanie uczestników było błędem

  Dominic Thiem o Adria Tour: Zachowanie uczestników było błędem

  Uczestniczący w pierwszym turnieju pokazowym Adria Tour Dominic Thiem przyznał, że zachowanie uczestników było błędem. "Podeszliśmy ze zbytnim optymizmem" - podsumował austriacki tenisista, który opuścił cykl na Bałkanach zanim wykryto przypadki zakażenia koronawirusem.

Filmy - Novak Djoković (28)

 • Djoković trenował nielegalnie. Klub tenisowy przeprosił za udostępnienie mu kortu. Wideo

  Klub tenisowy w Marbelli w Hiszpanii przeprosił we wtorek za wynajęcie kortu do ćwiczeń na swoim terenie Novakowi Djokoviciowi, co było naruszeniem obostrzeń związanych z koronaawirusem. Serb przebywa w hiszpańskim nadmorskim mieście od kilku tygodni. Światowy numer jeden opublikował w poniedziałek nagranie wideo z treningu w klubie. Hiszpania złagodziła niektóre z obowiązujących od połowy marca środków zapobiegawczych, umożliwiając powrót do treningów zawodowym sportowcom. Jednak większość ośrodków treningowych i obiektów sportowych musi pozostać zamknięta do przyszłego tygodnia (11 maja). (Na wideo archiwalne nagrania z lutego bieżącego roku i z listopada 2012 ze szkółki tenisowej w Brazylii).
 • Nowe wyzwanie. Andy Murray zachęca do wykonania 100 wolejów. Wideo

  Andy Murray i jego partnerka opublikowali film z nowym tenisowym wyzwaniem. Zostało ono przyjęte przez Novaka Djokovicia i jego ukochaną.
 • Tenis. Novak Djoković nie nudzi się w izolacji. Gra w tenisa... patelnią. Wideo

  Novak Djoković opublikował wideo, na którym gra z przyjacielem w tenisa. Za siatkę posłużyły meble, za kort podłoga w domu, a za rakiety - patelnie.
 • Djoković wygrywa finał AO z Thiemem. Wideo

  Novak Djoković pokonał Dominika Thiema w trwającym cztery godziny finale Australian Open 6:4, 4:6, 2:6, 6:3, 6:4. Serb wraca na pozycję numer 1 w rankingu ATP.