Norbi

Artykuły - Norbi (54)

Filmy - Norbi (3)

  • Norbi: Nie mam dużych wymagań finansowych

    Norbi niepokoi się o kolegów z branży. Podkreśla, że kryzys spowodowany wybuchem pandemii trwa już bardzo długo i najprawdopodobniej nie zakończy się w najbliższym czasie. Muzycy zarabiają na utrzymanie, głównie grając koncerty i jeżdżąc w trasy koncertowe. Źródło ich dochodu od ponad roku pozostaje zablokowane, a to powoduje duże problemy finansowe. Wokalista zaznacza, że na razie nie musi się martwić o swoje finanse. Prowadzi program w telewizji i pracuje w radiu - te prace są dla niego źródłem dochodów.
  • Norbi: Ludzie czekają w kolejce, że wystąpić w programie "Koło fortuny"

    "90 tys. ludzi czeka w kolejce, żeby przyjść na casting do programu 'Koło fortuny'. Chcielibyśmy przyjąć wszystkich, ale jest to niemożliwe" - mówi Norbi, który jest gospodarzem produkcji TVP.
  • Norbi: Jestem dumny z wyników oglądalności "Jaka to melodia?"

    Norbi nie ukrywa, że doskonale czuje się w roli prowadzącego teleturniej "Jaka to melodia?". Przyznaje, że został zaskoczony propozycją poprowadzenie tego programu i rzucony na głęboką wodę. Jego zdaniem wyniki oglądalności pierwszego sezonu programu w nowej formule napawają go optymizmem. Zapowiada, że program przejdzie delikatny lifting.