Nokia

Artykuły - Nokia (2620)

 • Te smartfony Nokii i Xiaomi otrzymają Androida Q jako pierwsze

  Te smartfony Nokii i Xiaomi otrzymają Androida Q jako pierwsze

  Wielu producentów poinformowało, iż ich smartfony obsłużą wersje beta najnowszego Androida oznaczonego literką Q. Xiaomi i Nokia podzieliły się konkretnymi modelami urządzeń.
 • Nokia z kolejnymi smartfonami dla biznesu

  Nokia z kolejnymi smartfonami dla biznesu

  W programie Android Enterprise Recommended znajduje się obecnie aż 14 smartfonów Nokia, przeznaczonych do użytku biznesowego i zatwierdzonych przez Google. To więcej niż oferuje jakakolwiek inna marka.
 • Funkcja ze smartfonów Pixel trafi na urządzenia Nokii i Motoroli

  Funkcja ze smartfonów Pixel trafi na urządzenia Nokii i Motoroli

  Funkcja Call Screen pojawi się na urządzeniach Nokii oraz Motoroli. Opcja korzystająca z Asystenta Google pozwala lepiej radzić sobie ze spamerskimi połączeniami.
 • Nokia X71 z dziurą w ekranie i niezłym aparatem

  Nokia X71 z dziurą w ekranie i niezłym aparatem

  Nokia zaprezentowała smartfona X71. Urządzenie posiada aparat z sensorem o dużej rozdzielczości, a także specjalny otwór na kamerkę w ekranie.
 • Smartfony Nokii wysyłały dane z Finlandii do Chin

  Smartfony Nokii wysyłały dane z Finlandii do Chin

  Fiński inspektor ochrony danych Reijo Aarnio zapowiedział w czwartek zbadanie doniesień, że smartfony marki Nokia wysyłały dane na serwer w Chinach. Chce ustalić, czy dochodziło do przesyłania danych osobowych i czy transfer miał podstawę prawną.
 • Nokia 9 PureView - znamy polską cenę

  Nokia 9 PureView - znamy polską cenę

  Nokia 9 PureView trafi do sprzedaży jeszcze w marcu 2019 roku. Chwilę po jej premierze poznaliśmy cenę, jaką trzeba będzie zapłacić za tego smartfona w Polsce.
 • ​Nokia 9 PureView - pierwsze wrażenia

  ​Nokia 9 PureView - pierwsze wrażenia

  HMD Global, właściciel marki Nokia, przywiózł do Barcelony smartfona, na którego czekało wielu użytkowników. Czy Nokia 9 PureView z pięcioma aparatami na tylnej obudowie ma szansę na sukces?
 • Nokia na MWC 2019 - Nokia 9 Pureview z pięcioma aparatami

  Nokia na MWC 2019 - Nokia 9 Pureview z pięcioma aparatami

  HMD Global, producent telefonów Nokia, pokazał dzisiaj cztery nowe smartfony z systemem Android, w tym pierwszy na świecie smartfon z unikatowym zestawem pięciu kamer - Nokia 9 Pureview. To nie jedyna nowość.
 • Nokia 9 PureView w GeekBench

  Nokia 9 PureView w GeekBench

  Nowy flagowiec Nokii trafił do benchmarku GeekBench. Jak poradził sobie ten smartfon w kontekście wydajności?
 • Nokia 9 PureView - tak będzie wyglądał nowy smartfon?

  Nokia 9 PureView - tak będzie wyglądał nowy smartfon?

  Nokia przygotowuje się do premiery swojego nowego, flagowego smartfona podczas targów MWC. Do sieci przedostał się render prasowy, który potwierdza wcześniejsze plotki na temat urządzenia.

Filmy - Nokia (6)

 • 6-ekranowy smartwatch Nokii

  Pierwszoplanową rolę w powyższym materiale wideo odgrywa koncepcyjny smartwatch firmy Nokia. Urządzenie składa się jednak nie z jednego, a 6 ekranów – modułów.
 • Połączenie Microsoftu i Nokii korzystne dla obu firm

  Microsoft od dawna miał takie plany. Nie przypadkiem w 2010 roku pierwszym nie-fińskim szefem Nokii został Stephen Elop, który przeszedł z działu biznesowego Microsoftu z zadaniem zacieśnienia współpracy. Ma to miejsce od lutego 2011 roku, kiedy telefony Nokii zaczęły być przygotowywane pod system operacyjny Windows Phone – przypomina Tomasz Kulisiewicz, analityk wiodący Audytela. – Microsoft zachowa sobie markę Nokii, markę, która kiedyś miała ponad 40 proc. udziałów w rynku telefonów komórkowych na całym świecie, więc jest za cenna, by ją "utopić".
 • Lumia 920 ładowana na blacie kuchni indukcyjnej

  Nowe smartfony Nokia Lumia mogą być ładowane bezprzewodowo z wykorzystaniem specjalnych akcesoriów. Ale z eksperymentu przeprowadzonego przez pewnego Skandynawa wynika, że w tej roli sprawdza się również... płyta indukcyjna. Pamiętajcie jednak, żeby nie robić tego w domu.
 • Testownia: Nokia Lumia 800

  Nokia Lumia 800 to jeden z najlepszych smartfonów w historii Nokii i najlepszy smarfon z Windows Phone obecny na rynku. Przynajmniej do premiery Lumia 920. Oto nasz test wideo.