Nokaut

Artykuły - Nokaut (136)

 • Szokujący nokaut na gali kickboxingu. Kibice pobili zawodnika

  Szokujący nokaut na gali kickboxingu. Kibice pobili zawodnika

  Ciężkim nokautem w dziwacznych okolicznościach zakończyła się walka Murthela Groenharta z Harutem Grigorianem podczas gali Glory 42 Kickboxing w Paryżu. Solidnie oberwał też zwycięzca, któremu "sprawiedliwość" wymierzyli... kibice.
 • Roy Jones Jr doznał wstrząśnienia mózgu po nokaucie

  Roy Jones Jr doznał wstrząśnienia mózgu po nokaucie

  Roy Jones Jr (62-9, 45 KO) doznał wstrząśnienia mózgu w wyniku nokautu, jaki zaserwował mu w sobotę w Moskwie Enzo Maccarinelli (41-7, 33 KO). - To nic poważnego, standard w takich sytuacjach - mówią rosyjscy lekarze.
 • Śmiertelny nokaut. Davey Browne Jr. zmarł w szpitalu

  Tragicznie zakończyła się walka bokserska pomiędzy Australijczykiem Daveyem Browne'em Jr. a Carlo Magalim z Filipin. Pięściarz z Sydney zmarł w szpitalu.
 • Wideo: Spektakularny nokaut na gali ProFC 55

  Wideo: Spektakularny nokaut na gali ProFC 55

  Alieksiej Kudin (18-7, 14 KO) w głównej walce wieczoru na gali Pro FC 55 idealnie trafionym prawym podbródkowym znokautował Andreasa Kraniotakesa (17-10, 8 KO) na gali, która odbyła się w zeszły weekend w Krasnodarze (Rosja).
 • Michał Gerlecki efektownie nokautuje w debiucie

  Michał Gerlecki efektownie nokautuje w debiucie

  Efektowny debiut na zawodowym ringu zaliczył Michał Gerlecki. Czterokrotny medalista mistrzostw Polski amatorów podczas gali Fight Night w Malborku ciężko znokautował Białorusina Nikołaja Mielczenkę.
 • Luis Ortiz nową gwiazdą wagi ciężkiej?

  Luis Ortiz nową gwiazdą wagi ciężkiej?

  Luis Ortiz (20-0, 17 KO) zostanie nową gwiazdą wagi ciężkiej? Wygrał każdą z 20 walk, 17-krotnie nokautując rywali, ale tak naprawdę nie napotkał jeszcze na swojej drodze kogoś nawet z zaplecza czołówki.
 • Zmarł słynny bokser Emile Griffith

  Zmarł słynny bokser Emile Griffith

  W wieku 75 lat zmarł w Hempstead w stanie Nowy Jork były zawodowy mistrz świata w wadze półśredniej i średniej Emile Griffith. Był członkiem Międzynarodowej Bokserskiej Galerii Sław.
 • Pacquiao prowadził u wszystkich sędziów

  Pacquiao prowadził u wszystkich sędziów

  Zwycięska walka Juana Manuela Marqueza (55-6-1, 40 KO) z Mannym Pacquiao (54-5-2, 38 KO) przejdzie do historii tego sportu jako jedna z najważniejszych i najbardziej zaciętych. Pacquiao w 6. rundzie prowadził u wszystkich sędziów, ale właśnie wtedy potężny cios rywala zakończył pojedynek.
 • Chuligan powalił z nóg Chrisa Kirklanda

  Chuligan powalił z nóg Chrisa Kirklanda

  Były bramkarz reprezentacji Anglii grający obecnie w Sheffield Wednesday - Chris Kirkland został znokautowany przez chuligana identyfikującego się z Leeds podczas zakończonego remisem 1-1 meczu ligi Championship na Hillsborough.
 • Kurs akcji grupy Nokaut wzrósł w debiucie na GPW o 6,5 procent

  Kurs akcji grupy Nokaut wzrósł w debiucie na GPW o 6,5 procent

  Kurs akcji grupy Nokaut, właściciela internetowych porównywarek cen, wzrósł w debiucie na rynku głównym warszawskiej GPW o 6,5 proc., do 12,78 zł. Kurs PDA wzrósł z kolei o 4,9 proc., do 12,59 zł. Wejście Nokautu to 3. debiut na GPW w tym roku, firma jest 428. spółką notowaną na głownym rynku warszawskiej giełdy.

Filmy - Nokaut (2)