nocna zmiana

Artykuły - Nocna zmiana (6)

 • Tesco likwiduje nocną zmianę w 5 sklepach. Zwolnień nie będzie

  Związki zawodowe z Tesco poinformowały o likwidacji zmiany nocnej w pięciu sklepach sieci. Decyzja dotyczy placówek Tesco w następujących miejscowościach: Łódź (Widzew), Jelenia Góra, Rybnik, Opole (Ozimska) oraz Wałbrzych.
 • Nocna zmiana tuczy - uważaj!

  Nocna zmiana tuczy - uważaj!

  To nie objadanie się, ale wolniejszy nocny metabolizm zwiększa ryzyko otyłości u osób pracujących na nocnej zmianie - informuje pismo "PNAS".
 • Olszewski: Moja ocena "nocnej zmiany" jest taka sama

  Olszewski: Moja ocena "nocnej zmiany" jest taka sama

  Późnym wieczorem 4 czerwca 1992 r. od władzy odsunięty został rząd Jana Olszewskiego. Te wydarzenia nie bez powodu przeszły do historii pod nazwą "nocnej zmiany". "Powodem frontalnego ataku na mój rząd były pomysły, które chcieliśmy zrealizować" - mówi "Gazecie Polskiej Codziennie" premier Jan Olszewski. Moja ocena "nocnej zmiany" nie zmieniła się w ciągu tych dwudziestu kilku lat - dodaje.
 • Kaczyński: To odwołanie się do tego, co w Polsce było złe, podłe, marne, żałosne

  Kaczyński: To odwołanie się do tego, co w Polsce było złe, podłe, marne, żałosne

  - To był dobry rząd. Sprostał wielu wyzwaniom, w tym gospodarczym - mówił szef PiS Jarosław Kaczyński w 20. rocznicę upadku gabinetu Jana Olszewskiego. Ocenił, że obecna władza odrzuca tę tradycję i odwołuje się do tego, co w Polsce było złe, podłe, marne, żałosne.
 • 20. rocznica upadku rządu Jana Olszewskiego

  20. rocznica upadku rządu Jana Olszewskiego

  W nocy z 4 na 5 czerwca 1992 r. Sejm udzielił wotum nieufności rządowi Jana Olszewskiego. Bezpośrednią przyczyną jednego z najpoważniejszych kryzysów polskiej demokracji po 1989 r. stała się sprawa lustracji przeprowadzanej przez ówczesnego szefa MSW Antoniego Macierewicza.
 • Nocna zmiana w wykonaniu AMD

  Nocna zmiana w wykonaniu AMD

  Choć Athlony X2 pozostają w cieniu Fusionów, Denebów, Phenomów, kręgów na zbożu - nie wszyscy o nich zapomnieli. W sprzedaży pojawił się Athlon X2 5400+ (2.8 GHz) Black Edition charakteryzujący się niezablokowanym mnożnikiem. Procesor posiada rdzeń Brisbane na steppingu G2, a jego TDP wynosi 65W.