no angels

Artykuły - No angels (9)

 • 5 głośnych procesów gwiazd muzyki

  5 głośnych procesów gwiazd muzyki

  Gdy przed sądem staje gwiazda światowego formatu, jej proces rozgrzewa opinię publiczną do czerwoności. A gdy w grę wchodzą poważne zarzuty, takie jak molestowanie lub morderstwo, jej procesem żyje cały świat. Oto kilka pięć przykładów najgłośniejszych spraw, w których oskarżonymi byli muzycy.
 • Nadja Benaissa: Kariera przerwana przez skandal

  Nadja Benaissa: Kariera przerwana przez skandal

  Sława spadła na nią niespodziewanie, z czym nie potrafiła sobie poradzić. Popularność minęła jednak równie szybko, a w pewnym momencie w jej życiu pojawiły się nawet poważne problemy z prawem. Życie Nadji Benaissy, bo o niej mowa, mogłoby spokojnie posłużyć jako scenariusz do filmu. Wokalistka 26 kwietnia kończy 35 lat.
 • No Angels: Niemieckie Spice Girls

  No Angels: Niemieckie Spice Girls

  Były niemiecką odpowiedzią na Spice Girls. Początkowo radziły sobie nieźle, zachwycając całą Europę, jednak w późniejszym czasie słuchacze, jak i media, stracili zainteresowanie ich dalszą twórczością. O No Angels zrobiło się głośno również przy okazji skandalu związanego z Nadją Benaissą.
 • Zarażała wirusem HIV. Jest wyrok

  Zarażała wirusem HIV. Jest wyrok

  Na karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu skazał w czwartek (26 sierpnia) niemiecki sąd w Darmstadt piosenkarkę z zespołu No Angels, 28-letnią Nadię Benaissę, która zaraziła partnera wirusem HIV.
 • Piosenkarka zarażała wirusem HIV

  Piosenkarka zarażała wirusem HIV

  Nadja Benaissa, 28-letnia piosenkarka zespołu No Angels, przyznała w poniedziałek (16 sierpnia) przed sądem w Darmstadt, że uprawiała seks bez zabezpieczeń. Wokalistka wiedziała, że jest nosicielką wirusa HIV. Grozi jej do 10 lat więzienia.
 • Zarażała HIV. Będzie wyrok

  Zarażała HIV. Będzie wyrok

  Znana z niemieckiego girlsbandu No Angels wokalistka Nadja Benaissa została oskarżona o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.
 • Zarażała HIV? Nie ma dowodów

  Zarażała HIV? Nie ma dowodów

  Nadja Benaissa, wokalistka niemieckiego girlsbandu No Angels, została zwolniona z aresztu. Przypomnijmy, że prokuratura oskarża ją o umyślne zakażanie swoich partnerów wirusem HIV.
 • Piosenkarka zarażała HIV?

  Piosenkarka zarażała HIV?

  W sobotę (11 kwietnia) niemiecka piosenkarka Nadja Benaissa z girlsbandu No Angels została aresztowana pod zarzutem umyślnego zarażenia wirusem HIV.
 • Nie takie znów aniołki

  Nie takie znów aniołki

  Do 15 marca poznamy wszystkich uczestników 53 Konkursu Piosenki Eurowizji 2008. Nasi zachodni sąsiedzi wystawili popularny girlsband No Angels.