NNW

Artykuły - NNW (15)

 • Na wakacje zabierz ubezpieczenie

  Na wakacje zabierz ubezpieczenie

  Lepiej dmuchać na zimne niż się gorącym sparzyć - tak głosi stare przysłowie. A dzięki PZU Pomoc w tym roku każde dziecko w Polsce może być objęte ubezpieczeniem NNW na cały okres wakacji.
 • Ubezpieczenia szkolne pod lupą

  Ubezpieczenia szkolne pod lupą

  Rok szkolny 2017/2018 to przede wszystkim reforma edukacji. Jak bumerang wraca również temat bezpieczeństwa w szkołach.
 • Informacja o wyniku postępowania w zakresie ubezpieczeń NNW

  Raport bieżący nr 13/2016Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd spółki WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. (dalej: WDB, Spółka) informuje, iż w dniu 28 września 2016 roku została opublikowana informacja o wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (dalej: NNW) przez Klienta, którego obsługą brokerską zajmuje się spółka zależna od Emitenta. W wyniku przetargu nieograniczonego
 • Zmiany w ubezpieczeniach szkolnych. Niższe ceny?

  Zmiany w ubezpieczeniach szkolnych. Niższe ceny?

  Od tego roku szkolne NNW powinny być tańsze. To efekt rekomendacji Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), zgodnie z którą szkoła nie może pobierać prowizji od Towarzystw Ubezpieczeniowych
 • Zmiany w ubezpieczeniu NNW

  Na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości (www.ms.gov.pl) opublikowany został projekt rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości w sprawie trybu postępowania przy zawieraniu przez podmioty uprawnione umowy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków skazanych wykonujących nieodpłatną, kontrolowaną pracę na cele społeczne oraz pracę społecznie użyteczną.
 • Ubezpieczenie NNW w szkole nie jest obowiązkowe

  Nikt nie ma prawa narzucić rodzicowi obowiązku wykupienia ubezpieczenia w ramach szkolnej polisy NNW. Tymczasem bardzo często szkolni wychowawcy twierdzą, że zapłacenie składki jest obligatoryjne.
 • Niełatwo dostać pieniądze z polisy

  Polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW są zabezpieczeniem pożyczek gotówkowych. Nie są one wolne od zaskakujących wyłączeń.
 • Link4 sprzedaje Pakiet 4+ przez Internet

  Od 20 czerwca dostępna na stronie link4.pl platforma internetowa umożliwia nie tylko zawarcie standardowego ubezpieczenia komunikacyjnego i zakup polis OC, OC i AC oraz NNW, ale również skorzystanie ze specjalnego pakietu skierowanego głównie do właścicieli aut, które mają więcej niż 4 lata.
 • Tańsze ubezpieczenie NNW Ergo Hestii dla firm

  Średnie i małe przedsiębiorstwa ubezpieczone w pakietach Hestia Biznes i Moja Firma mogą dla swoich pracowników zawrzeć dodatkowe, atrakcyjne cenowo ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Nowe ubezpieczenie NNW w Allianz

  W listopadzie Allianz Polska wprowadził bardziej atrakcyjne ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Do dotychczasowej oferty dodana została możliwość wyboru zakresu ubezpieczenia, nowe świadczenia dodatkowe. Zastosowano także nowy system zniżek.