Nixon

Artykuły - Nixon (17)

 • Co gdyby astronauci Apollo 11 nie wrócili na Ziemię?

  Co gdyby astronauci Apollo 11 nie wrócili na Ziemię?

  Misja Apollo 11 zakończyła się sukcesem, a Neil Armstrong stał się pierwszym człowiekiem na Księżycu. Ale mogło być znacznie gorzej. Na "czarny scenariusz" był przygotowany prezydent Nixon, który miał nawet napisaną stosowną mowę.
 • Gwiazda "Seksu..." jako Emily Dickinson

  Gwiazda "Seksu..." jako Emily Dickinson

  Cynthia Nixon, którą widzowie kojarzą głównie z serialu "Seks w wielkim mieście", przyjęła rolę w filmie biograficznym o poetce Emily Dickinson.
 • Zagra Elvisa Presleya

  Zagra Elvisa Presleya

  W nowym projekcie filmowym zatytułowanym "Elvis i Nixon" w rolę króla rock and rolla wcieli się australijski aktor - Eric Bana.
 • Seks i stres w Los Angeles

  Seks i stres w Los Angeles

  Gwiazdy "Seksu w wielkim mieście" - Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall i Cynthia Nixon - przyznały, że istnieje między nimi rywalizacja, co potwierdza krążące od dawna plotki o częstych kłótniach na planie tej produkcji. Aktorki zaznaczyły jednak, że mimo to są przyjaciółkami.
 • Gwiazda "Seksu..." odznaczona

  Gwiazda "Seksu..." odznaczona

  Cynthia Nixon, znana z serialu "Seks w wielkim mieście", która od lat jest twarzą kampanii na rzecz legalizacji małżeństw homoseksualnych, uhonorowana została w Nowym Jorku specjalną nagrodą Gay & Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD).
 • Michael Sheen w "New Moon"

  Michael Sheen w "New Moon"

  Brytyjski aktor Michael Sheen ("Frost/Nixon") dołączył do obsady filmu "New Moon" - kontynuacji kasowego hitu "Zmierzch".
 • Musicalu "Seks w..." nie będzie

  Musicalu "Seks w..." nie będzie

  Aktorka znana z serialu i filmu "Seks w wielkim mieście" - Cynthia Nixon zaprzeczyła wszelkim doniesieniom, jakoby serial miał się pojawić na Bradway'u w formie musicalu. Stwierdziła, ze cztery gwiazdy tańczące razem na scenie to zbyt wiele jak na nerwy fanów.
 • Stracona szansa Clooneya

  Stracona szansa Clooneya

  George Clooney bezskutecznie ubiegał się reżyserię filmu "Frost/Nixon" - ujawnił Peter Morgan - autor sztuki, na której oparto najnowszą "prezydencką" produkcję Hollywood. Teraz żałuje, że film wyreżyserował Ron Howard.
 • Nowojorska premiera "Seksu..."

  Nowojorska premiera "Seksu..."

  Aktorki Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon i Kim Cattrall - gwiazdy serialu "Seks w wielkim mieście" wzięły udział we wtorek w nowojorskiej premierze filmu fabularnego o tym samym tytule - podał portal BBC.
 • Stone zabiera się za Busha

  Stone zabiera się za Busha

  Oliver Stone ("Urodzeni mordercy", Nixon", "JFK") przygotowuje się do realizacji filmowej biografii amerykańskiego prezydenta George'a W. Busha.