Nissan Primera

Artykuły - Nissan Primera (5)

 • Coś zamiast passata. 406 czy primera?

  Coś zamiast passata. 406 czy primera?

  Jeżeli masz mały budżet, nie szukaj drogich propozycji niemieckich. Do codziennej jazdy wystarczy Peugeot 406 lub Nissan Primera.
 • "Kryminalna" i primera

  "Kryminalna" i primera

  Magda Schejbal, grająca Basię Storosz w serialu "Kryminalni", na stałe związana z Teatrem na Woli, przez sentyment jeździ nissanem primerą z 2001 roku.
 • Fiesta na dobry początek

  Fiesta na dobry początek

  No i zaczęło się. Punktualnie o godz. 8 rano otwarte zostały dla dziennikarzy hale wystawowe Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie nad Menem. Rozpoczął się serial premierowych pokazów. Obserwuje je ponad 10 tysięcy dziennikarzy z całego świata. Przez dwa dni trwania tzw. dni prasowych zaprezentowanych zostanie ponad 50 nowości. Najciekawsze z nich to BMW serii 7, cadillac CTS, citroen C3, fiat stilo, ford fiesta, honda jazz, hyundai matrix i coupe, jaguar R-coupe, mercedes SL i vaneo, nissan primera, opel signum 2, peugeot 206 i 307 kombi, pininfarina ford start, renault talisman, saab 9x, seat tango, skoda superb, 4-osobowy smart, toyota corolla i volkswagen polo.
 • Nissan

  nissan EUROTAX
 • Ekologiczna primera

  Szwajcarskie Stowarzyszenie na Rzecz Transportu i Środowiska (ATE) uznało, że pojazdem najbardziej przyjaznym środowisku jest w swojej klasie nissan primera. Nowy model primery z silnikiem 1,8 litra, który pojawił się na rynku we wrześniu ubiegłego roku, należy do kategorii średniej wielkości aut rodzinnych.