Nissan Leaf

Artykuły - Nissan Leaf (14)

 • TomTom wkracza do Nissana Leaf

  TomTom wkracza do Nissana Leaf

  TomTom zasila system infotainment nowego Nissana Leaf.
 • Nissan Leaf Black Edition

  Nissan Leaf Black Edition

  W europejskich salonach pojawi się wkrótce limitowana wersja Nissana Leafa - model Black Edition. W ten sposób Japończycy chcą uczcić sprzedaż na rynkach Starego Kontynentu 75 tys. swoich elektrycznych pojazdów.
 • Nissanem Leaf przejedziesz 340 km na jednym ładowaniu!

  Nissanem Leaf przejedziesz 340 km na jednym ładowaniu!

  W Kanadzie trwa 29. Światowe Sympozjum Pojazdów Elektrycznych. Na wystawie zobaczyć można dziesiątki aut z alternatywnymi układami napędowymi.
 • Czy "niemiecka" dopłata ożywi sprzedaż "elektryków"?

  Czy "niemiecka" dopłata ożywi sprzedaż "elektryków"?

  Biednemu wiatr zawsze w oczy, za to bogatemu nawet byk się ocieli. Niemcy będą dopłacać po 4000 euro do zakupu nowych samochodów osobowych. Uuuuuu... Wrrrrr... Z dalszej części agencyjnej informacji dowiadujemy się, że owe dopłaty dotyczą wyłącznie aut elektrycznych. Wtedy ciśnienie krwi wraca do normalnego poziomu, a irytacja ustępuje wzruszeniu ramionami: a niech sobie dopłacają, co to nas obchodzi...
 • Wiadomo, kiedy auta elektryczne mogą zastąpić spalinowe

  Wiadomo, kiedy auta elektryczne mogą zastąpić spalinowe

  - Badania przeprowadzone w Europie pokazują, że 98 proc. aut z segmentu C dziennie pokonuje ok. 170 km. Dlatego samochody elektryczne o zasięgu ok. 250 km mogą stać się alternatywą dla konwencjonalnych pojazdów - mówi Dorota Pajączkowska z Nissana.
 • Nissan LEAF z rekordową sprzedażą

  Nissan LEAF z rekordową sprzedażą

  Nissan obchodzi piątą rocznicę obecności w ścisłej czołówce rynku samochodów elektrycznych. Od 2010 roku firmie udało się sprzedać imponującą liczbę aut z tym napędem.
 • Nissan Leaf z większą baterią i zasięgiem

  Nissan Leaf z większą baterią i zasięgiem

  ​Nissan postanowił powalczyć z największą wadą Leafa, czyli swojego elektrycznego modelu. Chodzi oczywiście o ograniczony zasięg.
 • Nissan Leaf, którego nadwozie w nocy... świeci

  Nissan Leaf, którego nadwozie w nocy... świeci

  Producenci prześcigają się w pomysłach, by podkreślić ekologiczność swoich pojazdów. Modę na bycie "eko" zapoczątkowała hybrydowa Toyota Prius, wkrótce palmę pierwszeństwa przejął od niej elektryczny Nissan Leaf.
 • Genewa od A do Ż. Od ampery po... żal

  Genewa od A do Ż. Od ampery po... żal

  A, jak ampera Opel ampera wraz z chevroletem volt otrzymał tytuł Car of the Year 2012. W ubiegłym roku w tym plebiscycie zwyciężył nissan leaf. Czy to oznacza, że samochodem roku może w dzisiejszych czasach zostać tylko pojazd z napędem alternatywnym? B, jak bolidy
 • Nissan leaf - kiedy w Polsce i za ile?

  Nissan leaf - kiedy w Polsce i za ile?

  Mamy dobre wiadomości dla wszystkich, którym nie jest obojętny los topniejących lodowców i powiększającej się (podobno) dziury ozonowej.