Nissan Juke

Artykuły - Nissan Juke (5)

 • Nissan Juke wykonany w sztuce origami

  Nissan Juke wykonany w sztuce origami

  Z okazji piątej rocznicy powstania modelu - oraz dla uczczenia jego rynkowego sukcesu w postaci ponad 700 000 sprzedanych egzemplarzy - Nissan oraz brytyjski artysta tworzący papierowe rzeźby nawiązali współpracę w celu skonstruowania pełnowymiarowej makiety Juke w technice origami.
 • Nowy Nissan Juke będzie produkowany w Sunderland

  Nowy Nissan Juke będzie produkowany w Sunderland

  Japoński producent samochodów Nissan przeznaczy 100 mln funtów na produkcję Nissana Juke nowej generacji w brytyjskiej fabryce samochodów w Sunderland. Inwestycja zapewni kilka tysięcy miejsc pracy - poinformowało w czwartek przedsiębiorstwo.
 • Nissan Juke-R 2.0 z 600-konnym silnikiem!

  Nissan Juke-R 2.0 z 600-konnym silnikiem!

  Nowa wersja szalonego crossovera, wykorzystującego podzespoły Nissana GT-R’a.
 • Będzie nowy Juke R Nismo. Prawie jak GT-R!

  Będzie nowy Juke R Nismo. Prawie jak GT-R!

  Przedstawiciele Nissana starają się przekuć popularność wielbionego przez fanów sportu modelu GT-R na pozostałe auta japońskiej marki.
 • Nissan juke-R o mocy kilkuset KM!

  Nissan juke-R o mocy kilkuset KM!

  Nissan intensywnie rozwija miejskiego crossovera o nazwie juke. W sprzedaży pojawiła się niedawno wersja ze 190-konnym doładowanym silnikiem. Okazuje się jednak, że to nie koniec mocnych wersji tego modelu.

Filmy - Nissan Juke (5)

 • Nismo tym razem w realu!

  Nissan Motorsports International Co. Ltd. - czyli Nismo. W Europie marka ta znana była dotychczas przede wszystkim fanom gier symulujących jazdę samochodem. Teraz pojawia się na naszym kontynencie "w realu" - w modelu Juke.
 • Nissan Juke w wersji Nismo

  Zapraszamy na film z Nissanem Juke w roli głównej. To wersja Nismo, która wyróżnia się m.in. innymi niż wersja „cywilna”, zderzakami, poszerzonymi błotnikami oraz tylnym spoilerem dachowym. Inżynierowie z Nismo zajęli się też zawieszeniem i jednostką napędową. Szczegóły na www.moto.interia.pl: WEJDŹ TUTAJ!
 • Nietypowy wyścig w Dubaju

  W Dubaju zorganizowano nietypowy wyścig. W szranki stanęły: ferrari 458, lamborghini gallardo, nissan juke R i mercedes SLS AMG? Które z tych aut okazało się najszybsze? O tym przekonasz się na filmie.
 • Nissan Juke R

  Pod nadwoziem Nissana Juke ukryto napęd z modelu GT-R. Juke R to rakieta!