Nismo

Artykuły - Nismo (4)

 • Nissan GT-R Nismo po liftingu

  Nissan GT-R Nismo po liftingu

  Na torze Nurburgring odbyła się prezentacja odświeżonej wersji Nissana GT-R w najbardziej ekstremalnej odmianie sygnowanej przez Nismo. Na jakie zmiany zdecydowała się japońska firma?
 • Nissan Patrol Nismo - z myślą o szejkach

  Nissan Patrol Nismo - z myślą o szejkach

  Oferta usportowionych modeli Nissana wzbogaciła się właśnie o mocarnego SUVa.
 • Oto Nissan GT-R 2014! Również w wersji Nismo!

  Oto Nissan GT-R 2014! Również w wersji Nismo!

  Chociaż trudno w to uwierzyć, mija właśnie szósty rok od rynkowej premiery Nissana GT-R - pojazdu, który rozwiązaniami technicznymi zawstydził konstruktorów Porsche, Lamborghini i Ferrari.
 • Juke-R i nismo - po raz pierwszy w Polsce!

  Juke-R i nismo - po raz pierwszy w Polsce!

  W ten weekend w Warszawie fanów motoryzacji czeka prawdziwa gratka. Na imprezie z cyklu Verva Street Racing pojawi się wiele samochodowych perełek. Jedną z gwiazd będzie np. nissan juke w wersji R!

Filmy - Nismo (4)

 • Nismo tym razem w realu!

  Nissan Motorsports International Co. Ltd. - czyli Nismo. W Europie marka ta znana była dotychczas przede wszystkim fanom gier symulujących jazdę samochodem. Teraz pojawia się na naszym kontynencie "w realu" - w modelu Juke.
 • Nismo 370Z na torze

  Już wkrótce w Polsce będzie można kupić jeszcze bardziej sportową wersję Nissana 370Z.
 • Nismo na Castelloli Ciccuit

  Samochody Nissana z serii nismo pojawiają się na naszym kontynencie, na początek w modelu juke. Podczas prezentacji tego auta na hiszpańskim Castelloli Ciccuit nieopodal Barcelony mieliśmy sposobność jeździć różnymi modelami juke, także prototypowym o mocy aż 220 KM.
 • Nissan Juke w wersji Nismo

  Zapraszamy na film z Nissanem Juke w roli głównej. To wersja Nismo, która wyróżnia się m.in. innymi niż wersja „cywilna”, zderzakami, poszerzonymi błotnikami oraz tylnym spoilerem dachowym. Inżynierowie z Nismo zajęli się też zawieszeniem i jednostką napędową. Szczegóły na www.moto.interia.pl: WEJDŹ TUTAJ!