Nintendo

Artykuły - Nintendo (104)

 • Nintendo znowu "nieszczelne", kolejny ogromny wyciek danych

  Nintendo znowu "nieszczelne", kolejny ogromny wyciek danych

  ​Nazwa gigaleak mówi chyba wszystko o rozmiarze najnowszego wycieku z serwerów japońskiego koncernu, ale na szczęście tym razem nie chodzi o dane użytkowników.
 • Wygląda jak stara konsola do gier – w rzeczywistości jest w stanie otworzyć każdy samochód

  Wygląda jak stara konsola do gier – w rzeczywistości jest w stanie otworzyć każdy samochód

  „Najbardziej zaawansowane narzędzie ślusarskie” – pod takim określeniem, pewna bułgarska firma sprzedaje urządzenie, które - jak twierdzą sprzedający - jest w stanie otworzyć dowolny samochód w kilka sekund.
 • Nintendo uniemożliwia kupowanie kodów do gier poza eShopem

  Nintendo uniemożliwia kupowanie kodów do gier poza eShopem

  ​Nintendo podejmuje walkę o klienta w efekcie uniemożliwia kupowanie kodów do swoich gier first-party w zewnętrznych sklepach.
 • Szef Nintendo przeprasza za problemy z analogami

  Szef Nintendo przeprasza za problemy z analogami

  ​Podczas niedawnej sesji pytań i odpowiedzi, prezes Nintendo przeprosił fanów za trapiące konsole Nintendo Switch problemy z "dryfującymi" gałkami analogowymi. Nie mógł jednak powiedzieć dużo więcej, ze względu na trwający w Stanach Zjednoczonych - oczywiście - pozew zbiorowy w tej sprawie.
 • Nintendo potwierdza dwukrotnie większy wyciek danych

  Nintendo potwierdza dwukrotnie większy wyciek danych

  ​Kilka miesięcy temu doszło do dość sporego wycieku danych użytkowników platformy Nintendo. Wówczas była mowa o 160 tysiącach kont, ale teraz okazuje się, że hakerzy uzyskali nieautoryzowany dostęp do 140 tysięcy dodatkowych profili.
 • Nintendo nadal ma problemy z jakością kontrolerów

  Nintendo nadal ma problemy z jakością kontrolerów

  Gdyby Sony czy Microsoft mieli równie duże problemy z kontrolerami, na ulicach byłyby zamieszki - uważają branżowi obserwatorzy przyglądający się kłopotom Joy-Conów z Nintendo Switch. Te od dnia premiery urządzenia cierpią na "dryfujące" analogi, a poprawki nie udało się wprowadzić do dzisiaj.
 • Włamania na konta użytkowników Nintendo

  Włamania na konta użytkowników Nintendo

  ​Niemiła niespodzianka spotkała właścicieli konsol Nintendo. Część fanów dostrzegła próby logowań na ich konta z dziwnych lokalizacji.
 • Fani Nintendo donoszą o serii włamań na konta

  Fani Nintendo donoszą o serii włamań na konta

  ​Fani ostrzegają, by jak najszybciej włączyć dwustopniowe logowanie na kontach Nintendo. W ostatnich dniach użytkownicy dostrzegli bowiem wiele prób logowania się na ich konta z lokalizacji nie mających zbyt wiele wspólnego z ich faktycznym miejscem zamieszkania, jak Rosja czy Chile.
 • Nintendo przychodzi na pomoc 95-letniej babci, której popsuł się… Game Boy

  Nintendo przychodzi na pomoc 95-letniej babci, której popsuł się… Game Boy

  ​Jak pokazuje dzisiejsza historia, miłość do grania łączy pokolenia, więc jeśli wydawało się wam, że to rozrywka tylko dla najmłodszych, to byliście w błędzie.
 • Twórca Oculus Rift chce kupić prototyp Nintendo Play Station

  Twórca Oculus Rift chce kupić prototyp Nintendo Play Station

  ​Kontrowersyjny Palmer Luckey - założyciel firmy Oculus VR, odpowiedzialnego za Oculus Rift - wyrasta na jednego z liderów aukcji, na której sprzedawany jest prototyp konsoli Nintendo Play Station. Cena wynosi obecnie 350 tysięcy dolarów, ale zapewne jeszcze wzrośnie - minimum wynosi 420 tysięcy.