Nintendo

Artykuły - Nintendo (120)

 • Nintendo zamieni fabrykę w galerię wypełnioną swoimi produktami

  Nintendo zamieni fabrykę w galerię wypełnioną swoimi produktami

  ​Fabryka Nintendo w prefekturze Kioto, nosząca nazwę Nintendo Uji Ogura Plant, zostanie przekształcona w przeciągu najbliższych kilku lat w specjalną galerię. Wystawione w niej zostaną nie dzieła sztuki, a różnorakie produkty firmy (chociaż można argumentować, że również są one formą sztuki).
 • Rzekomo wyciekło 16 nowych gier na Nintendo Switcha

  Rzekomo wyciekło 16 nowych gier na Nintendo Switcha

  Na Twiterze zawrzało wśród fanów Nintendo, kiedy użytkownik Eclipse ujawnił listę 16 tytułów, które rzekomo mają w najbliższym czasie pojawić się na Nintendo Switchu. Twierdzi on, że opiera się na informacjach od więcej niż jednego źródła.
 • Fan Nintendo stworzył replikę siedziby firmy z XIX wieku

  Fan Nintendo stworzył replikę siedziby firmy z XIX wieku

  ​Pewien fan odtworzył siedzibę Nintendo pochodzącą z XIX wieku, którą zburzono w 2004 roku. Wiernie odwzorowana została tylko fasada, ponieważ w przypadku wnętrz zabrakło niezbędnych informacji.
 • Nintendo nie naprawi konsol 3DS, bo zabrakło części

  Nintendo nie naprawi konsol 3DS, bo zabrakło części

  ​Nintendo ogłaszało jakiś czas temu, że naprawy konsol z rodziny 3DS zakończy wraz z początkiem kwietnia obecnego roku. Teraz jednak okazuje się, że serwis wyłączany jest już teraz, ponieważ japońskiej korporacji... zabrakło już części do popularnych przenośnych konsol z dwoma ekranami.
 • Kolejny duży wyciek danych Nintendo

  Kolejny duży wyciek danych Nintendo

  ​Nintendo najwyraźniej nie wyciąga wniosków z licznych problemów z przeszłości - w tym przynajmniej jednego wcześniej w tym roku. W sieci znów zaczęło pojawiać się mnóstwo poufnych materiałów z serwerów japońskiej korporacji, co sugeruje kolejny poważny wyciek informacji.
 • Nintendo broni limitowania nakładów gier cyfrowych

  Nintendo broni limitowania nakładów gier cyfrowych

  ​Nintendo coraz częściej praktykuje metodę sprzedaży produkcji tylko przez określony czas, nawet jeśli mowa o grach cyfrowych, które są teoretycznie nielimitowane w nakładzie. Wcześniej w tym roku zrobiono tak na przykład z Super Mario 3D All-Stars, na 35. urodziny Super Mario Bros. na NES.
 • Ray tracing na Super Nintendo? Dlaczego nie

  Ray tracing na Super Nintendo? Dlaczego nie

  ​Ray tracing to obecnie najgorętszy temat w świecie grafiki komputerowej, lecz miłośnicy tematu prześcigają się w pomysłach na wprowadzenie tej technologii do jak najstarszych pozycji, jak Quake 2. Teraz przyszła jednak pora na jeszcze bardziej ekstremalne podejście, czyli na konsolę Super Nintendo.
 • Xbox, PlayStation i Nintendo łączą siły, by chronić graczy

  Xbox, PlayStation i Nintendo łączą siły, by chronić graczy

  ​Sony, Microsoft i Nintendo jednocześnie podzielili się wczoraj na swoich stronach internetowych komunikatem, w którym trójka producentów konsol przedstawia filary inicjatywy mając na celu poprawienie bezpieczeństwa użytkowników na urządzeniach z rodziny Xbox, PlayStation i Switch.
 • Nintendo walczy z własną społecznością

  Nintendo walczy z własną społecznością

  ​W listopadzie opisywaliśmy historię fanowskiego turnieju w bijatykę Super Smash Bros. Melee. Zmagania nie mogły się odbyć, ponieważ Nintendo - wydawcy gry - nie spodobał się fakt, że gracze mieli zamiar wykorzystać nieoficjalną łatkę, która znacznie usprawnia kod sieciowy produkcji.
 • Haker skazany na więzienie za kradzież informacji o Nintendo

  Haker skazany na więzienie za kradzież informacji o Nintendo

  ​Haker, który wszedł w posiadanie poufnych informacji o produktach Nintendo, a także na którego dysku twardym znaleziono pornografię dziecięcą, został przez sąd skazany na karę 3 lat więzienia. Zobowiązano go również do wypłaty rekompensaty japońskiemu przedsiębiorstwu.