Ninja Warrior Polska

Artykuły - Ninja Warrior Polska (59)

 • Sylwester Wilk: Powrót na tor "Ninja Warrior Polska"

  Sylwester Wilk: Powrót na tor "Ninja Warrior Polska"

  Ruszają castingi do 4. edycji "Ninja Warrior Polska". W programie Polsatu ponownie ma zamiar wystąpić Sylwester Wilk, którego widzowie mogą znać również z "Tańca z Gwiazdami".
 • Ślusarz z Dobczyc wygrywa "Ninja Warrior Polska"

  Ślusarz z Dobczyc wygrywa "Ninja Warrior Polska"

  Ślusarz z miejscowości Dobczyce, Sebastian Kasprzyk, w finale trzeciej edycji show Polsatu "Ninja Warrior Polska" wywalczył tytuł Last Man Standing (ostatni na polu walki). Do całkowitego zwycięstwa zabrakło niestety przejścia kilku przeszkód. Główne nagrody w programie - 150 tys. złotych oraz elitarny tytuł wojownika Ninja wciąż czekają na zdobycie.
 • Finałowe starcie w "Ninja Warrior Polska"

  Finałowe starcie w "Ninja Warrior Polska"

  Na ten moment czekaliśmy długie siedem tygodni. Podobnie jak 24 finalistów "Ninja Warrior Polska", dla których udział w show Polsatu to prawdziwy sprawdzian z tego, nad czym pracują całe życie. Pochodzą z różnych zakątków Polski, są bardzo silni, a przełamywanie barier wytrzymałości to dla nich chleb powszedni. We wtorek o godz. 20:05 w Polsacie przekonamy się, czy wśród finalistów trzeciej edycji "Ninja Warrior Polska" znajdzie się ten, który po raz pierwszy w Polsce pokona wszystkie przeszkody.
 • "Ogarnęła" głowę, efektem jest udział w finale „Ninja Warrior Polska”!

  "Ogarnęła" głowę, efektem jest udział w finale „Ninja Warrior Polska”!

  Niezwykle skromna, pracowita, zdeterminowana i pełna pasji. Katarzyna Baranowska to pierwsza kobieta w historii polskiej edycji „Ninja Warrior Polska”, która ramię w ramię obok 23 mężczyzn zmierzy się z morderczym torem przeszkód. 27-letnia mieszkanka Włocławka twierdzi, że jeśli coś jej w życiu nie wychodzi, chce to osiągnąć jeszcze bardziej. Czy zasili zaszczytne i elitarne grono 9 osób na świecie, które wywalczyły tytuł Ninja Warrior?
 • "Ninja Warrior Polska". Kolejnych czterech zawodników w finale

  "Ninja Warrior Polska". Kolejnych czterech zawodników w finale

  Poznaliśmy nazwiska 24 finalistów III edycji "Ninja Warrior Polska". Do grona finalistów dołączyła ostatnia czwórka. 13 kwietnia na antenie Polsatu zawalczą o tytuł pierwszego polskiego Ninja Warrior i 150 tys. złotych!
 • "Ninja Warrior Polska": Znamy wszystkich finalistów 3. edycji

  "Ninja Warrior Polska": Znamy wszystkich finalistów 3. edycji

  Do finałowej ekipy "Ninja Warrior Polska" dołączyło czterech kolejnych zawodników. Tym samym znamy nazwiska wszystkich 24 finalistów trzeciej edycji show, którzy 13 kwietnia na antenie Polsatu zawalczą o tytuł pierwszego polskiego Ninja Warrior i 150 tys. złotych!
 • "Ninja Warrior Polska": Ostatnia prosta przed finałem

  "Ninja Warrior Polska": Ostatnia prosta przed finałem

  Sportowiec z pasji czy zawodowiec? Tor "Ninja Warrior Polska" daje w kość każdemu bez względu na wiek, płeć czy wykonywany zawód. Przed nami ostatni odcinek eliminacyjny, a w nim to, co widzowie Polsatu lubią najbardziej - poruszające historie uczestników, niezwykle silne kobiety i cała paleta emocji. Poznamy m.in. historię pana Marka, najstarszego uczestnika show, który nie dożył do emisji odcinka ze swoim udziałem. Zapraszamy przed telewizory już dziś o godz. 20:05!
 • Miss i Mister na torze "Ninja Warrior Polska"

  Miss i Mister na torze "Ninja Warrior Polska"

  Przed nami wyjątkowo "piękny" odcinek "Ninja Warrior Polska", w którym z wyzwaniami, jakie stawia najsłynniejszy na świecie tor przeszkód, zmierzą się... Miss Polski 2018, Olga Buława, oraz półfinalista Mister World 2016, Rafał Jonkisz.
 • Z "Love Island" do... "Ninja Warrior Polska"

  Z "Love Island" do... "Ninja Warrior Polska"

  To jest niewątpliwie jego czas! 36-letni Piotr Szczurek, trener personalny z Warszawy, znany także jako "miejski drwal", od kilku tygodni szuka miłości w popularnym show Polsatu "Love Island. Wyspa miłości". Jakby tego było mało, postanowił także sprawdzić się na ekstremalnie trudnym torze przeszkód w "Ninja Warrior Polska"! Czy szczęście w miłości pójdzie w parze ze szczęściem w show Polsatu? Przekonamy się o tym 30 marca o godz. 20:05.
 • Debiutanci i weterani powalczą w finale "Ninja Warrior Polska"

  Debiutanci i weterani powalczą w finale "Ninja Warrior Polska"

  "Jak ja kocham ten program!". Naprawdę trudno policzyć, ile razy w show "Ninja Warrior Polska" padło z ust Jurasa takie oto stwierdzenie. Nie można nie zgodzić się z komentatorem programu Polsatu. Jak co tydzień "Ninja Warrior Polska" niczym dobry film sensacyjny trzyma nas w napięciu do ostatniej minuty - bo do ostatniej minuty ważą się losy zawodników, walczących o udział w wielkim finale show. Których śmiałków z czwartego odcinka zobaczymy raz jeszcze 13 kwietnia podczas finałowego starcia?

Zdjęcia - Ninja Warrior Polska (17)

 • film.interia.pl
  Sebastian Kasprzyk wygrywa "Ninja Warrior Polska 3"
 • film.interia.pl
  Sebastian Kasprzyk wygrywa "Ninja Warrior Polska 3"
 • film.interia.pl
  Sebastian Kasprzyk wygrywa "Ninja Warrior Polska 3"
 • film.interia.pl
  Sebastian Kasprzyk wygrywa "Ninja Warrior Polska 3"
 • film.interia.pl
  Sebastian Kasprzyk wygrywa "Ninja Warrior Polska 3"
 • film.interia.pl
  Sebastian Kasprzyk wygrywa "Ninja Warrior Polska 3"

Filmy - Ninja Warrior Polska (47)

 • Ninja Warrior Polska 3 - Finał

  Przed nami długo oczekiwana chwila. Czy któryś z 24. finalistów „Ninja Warrior Polska” jako pierwszy Polak w historii zdobędzie szczyt legendarnej góry Midoriyama? Do rywalizacji przystąpi 23 mężczyzn i pierwsza w historii show w Polsce kobieta, Katarzyna Baranowska. Przed nimi decydująca rozgrywka - wielki finał, w którym do przejścia jest trzy etapowy tor finałowy, a na jego końcu - legendarna lina zawieszona na wysokości 23 metrów. Jedno jest pewne – każdy z zawodników będzie walczył do końca, bo w grę wchodzi naprawdę wiele – tytuł pierwszego polskiego Ninja Warrior i 150 tys. złotych.
 • Ninja Warrior Polska 3 - Odcinek 6

  Zostały tylko cztery miejsca w elitarnej ekipie Ninja Warrior, który zmierzą się z finałowym, ekstremalnie trudnym torem przeszkód! A chętnych, by spróbować swoich sił na „ostatniej prostej” prowadzącej do góry Midoryama, jest naprawdę wielu! W szóstym odcinku pojawi się wyjątkowo dużo przedstawicieli przeróżnych dyscyplin sportowych: skoczek narciarki Dawid Pytel, biegaczka długodystansowa Aleksa Motylska czy pięściarka Sandra Drabik. O tytuł najbardziej wojowniczego powalczy powracający na tor faworyt odcinka - Michał Grochoła.
 • Ninja Warrior Polska 3 - Odcinek 5

  Arcytrudny tor w „Ninja Warrior Polska” przyciągnął do tej pory kilkuset sportowców. Adrenalina i rywalizacja - tak dobrze znane w sporcie – pojawiają się także w tutaj. I pomimo że mamy do czynienia z programem rozrywkowym, zawodnicy podchodzą do uczestnictwa w „Ninja Warrior Polska” bardzo poważnie! W 5. odcinku show z torem Ninja zmierzy się m.in. mistrz świata w kickboxingu, Dominik Zadora. Nie zabraknie także prawdziwych „fajterów” – słynnych braci Sobierajskich, bijących rekordy Guinessa w najbardziej oryginalnych dziedzinach. Na tor powróci również Rafał Jonkisz, uczestnik pierwszej edycji i mister Polski z 2015 roku.
 • Ninja Warrior Polska 3 - Odcinek 4

  Wojownikiem Ninja może być każdy! Wystarczy odrobina odwagi i… rozpoznawalne nazwisko! Jednak czy to wystarczy, by przejść zwycięsko przez tor naszpikowany arcytrudnymi przeszkodami? Przekona się o tym Piotr Kupicha, wokalista zespołu „Feel”. Umiejętności wspinaczkowe i lekkoatletyczne, którymi chwali się piosenkarz, na pewno się przydadzą! W odcinku będziemy również śledzić zmagania kolejnego weterana „Ninja Warrior Polska” – Sebastiana Kasprzyka, z zawodu ślusarza, którego widzowie poznali w poprzednich edycjach show. Sebastian pokazał, na co go stać. Pomimo problemu z biodrami dzielnie walczy, a przede wszystkim – nie poddaje się!