Ninja Warrior

Artykuły - Ninja Warrior (3)

 • T​rener Jurasa, a także uczestnik "Love Island. Wyspa Miłości"w "Ninja Warrior Polska"

  T​rener Jurasa, a także uczestnik "Love Island. Wyspa Miłości"w "Ninja Warrior Polska"

  To jest niewątpliwie jego czas! 36-letni Piotr Szczurek, trener personalny z Warszawy, znany także jako "miejski drwal", od kilku tygodni szuka miłości w popularnym show Polsatu "Love Island. Wyspa Miłości". Jakby tego było mało, postanowił także sprawdzić się na ekstremalnie trudnym torze przeszkód w "Ninja Warrior Polska"! Czy szczęście w miłości pójdzie w parze ze szczęściem w show Polsatu? Przekonamy się o tym 30 marca o godz. 20:05.
 • ​Czy Way of Blonde chce dorównać facetom?

  ​Czy Way of Blonde chce dorównać facetom?

  Zabójczo piękna, o sile mięśni, której mógłby pozazdrościć jej niejeden facet... Way of Blonde stanęła na torze przeszkód w show Polsatu "Ninja Warrior Polska". Jak poradziła sobie na tle innych zawodników?
 • ​Trzeci sezon "Ninja Warrior Polska" wiosną w Polsacie

  ​Trzeci sezon "Ninja Warrior Polska" wiosną w Polsacie

  Jeszcze żadnemu Polakowi nie udało się przejść w całości legendarny tor przeszkód, godny prawdziwych Wojowników Ninja. Wiosną kolejni kandydaci podejmą to ekstremalne wyzwanie, a najbardziej zdeterminowani powrócą, by raz jeszcze przekroczyć własne granice. Wspierać ich będzie niezawodne trio prowadzących: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz "Juras" Jurkowski.

Filmy - Ninja Warrior (5)

 • Czy jakiś Polak w końcu osiągnie szczyt góry Midoriyama? We wtorek wielki finał 3. edycji NINJA WARRIOR Polska! Wideo

  Zapowiedź finałowego odcinka 3. edycji programu Ninja Warrior Polska. Czy jakiś Polak w końcu osiągnie szczyt góry Midoriyama?
 • Kobiety skradną show w drugim odcinku Ninja Warrior Polska! (POLSAT SPORT). Wideo

  Słaba płeć, a jednak najsilniejsza! - śpiewał już w latach 30-tych XX wieku Eugeniusz Bodo. Nie mógł wtedy choćby przypuszczać, że prawie 90 lat później w największym sportowym show telewizyjnym kobiety będą rywalizować na równi z mężczyznami. To właśnie one skradną show w drugim odcinku NINJA WARRIOR POLSKA! Drugi odcinek NINJA WARRIOR Polska we wtorek o 20.05 w Polsacie!
 • NINJA WARRIOR POLSKA powraca! Już we wtorek pierwszy odcinek trzeciego sezonu (POLSAT SPORT). Wideo

  Już we wtorek pierwszy odcinek trzeciego sezonu efektownego programu Ninja Warrior Polska! Seria przerodziła się w arenę sportowych zmagań, a wymagający tor stanowi wyzwanie nawet dla najlepiej przygotowanych uczestników.
 • Ninja Warrior Polska od kulis. To trzeba zobaczyć

  Najlepsi prowadzący, znani sportowcy, zacięta rywalizacja, adrenalina na najwyższym poziomie, sportowa nieprzewidywalność i niezwykłe ludzkie historie! Jak wygląda największe sportowe telewizyjne show na świecie od środka? Aleksandra Szutenberg zabiera Państwa za kulisy trzeciej edycji NINJA WARRIOR Polska! Tego nie da się opisać, to trzeba po prostu zobaczyć! Bo jak wyobrazić sobie tarzana w szatni hali sportowej, Spidermana wcinającego karaczany, jak odżywkę przed startem, czy akordeonistę w podeszłym wieku, który okazuje się niesamowicie sprawnym sportowcem! W materiale zza kulis także ciekawostki techniczne dotyczące produkcji, dobrze znani widzom Polsatu Sport komentatorzy – Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski w ferworze walki i aktywni sportowcy, jak Róża Gumienna, Ewa Piątkowska, czy Dominik Zadora tuż przed wyjściem na nieznany tor! To Was nie przekonuje? Zmysłowa Karolina Gilon, kobiety NINJA i zabójczo przystojni – Łukasz Kadziewicz, Rafał Maślak i Rafał Jonkisz też tam będą! A to wszystko tylko tło do zaciętej sportowej rywalizacji niezwykłych wojowników! Kulisy NINJA WARRIOR Polska w materiale wideo!