ninja

Artykuły - Ninja (132)

 • Siali popłoch, wzbudzali panikę. Ninja - niewidoczni wojownicy

  Siali popłoch, wzbudzali panikę. Ninja - niewidoczni wojownicy

  Ninja kilkaset lat temu, byli wojownikami, którzy siali postrach w całej Japonii. Ich nadludzkie umiejętności walki i otaczająca ich aura tajemnicy sprawiły, że przeszli do legendy jeszcze za życia, zaś opowieści o ich wyczynach przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Wiele z nich przetrwało aż do dziś.
 • Owocowy Ninja - prawdziwa historia

  Owocowy Ninja - prawdziwa historia

  Czy wyobrażaliście sobie, jak mogłaby wyglądać gra na smartfona w prawdziwym życiu? No jasne, że nie! Od czego mamy jednak filmy na YouTube - które mają to do siebie, że odpowiadają na pytania, na których zadanie nigdy byśmy nie wpadli...
 • Ujawnili dziennikarza-pirata internetowego!

  Ujawnili dziennikarza-pirata internetowego!

  Kultowa wytwórnia płytowa Ninja Tune postanowiła dotkliwie rozprawić się z dziennikarzem odpowiedzialnym za wyciek muzyki do internetu.
 • Ninja Theory przymierza się do nowej gry

  Ninja Theory przymierza się do nowej gry

  Brytyjczycy niedawno wypuścili na świat Enslaved: Odyssey to the West, aktualnie pracują nad nowym Devil May Cry, ale jest coś jeszcze. Co takiego?
 • "Cholernie niegrzeczni" Die Antwoord: Posłuchaj debiutu!

  "Cholernie niegrzeczni" Die Antwoord: Posłuchaj debiutu!

  "Wciągające, przerażające i fascynujące" - tak mówi się o twórczości pochodzącej z Republiki Południowej Afryki grupy Die Antwoord, którą pamiętamy z tegorocznego Open'era w Gdyni. Tylko u nas możecie posłuchać obszernych fragmentów ich debiutanckiej płyty "$0$".

Filmy - Ninja (4)

 • „Wspaniali ludzie”: Policjanci z początku spisywali grochowskiego ninja

  Cezary Roman nazywany jest „grochowskim ninja”. To postać znana na warszawskiej Pradze i w okolicach. Na co dzień jest sprzedawcą w sklepie, ale popołudniami realizuje swoje niecodzienne hobby. Przeistacza się w superbohatera, który pomaga tym, którzy są w potrzebie. Cerazy wspomina, że z początku policjanci spisywali go, ale po jakimś czasie wszyscy uwierzyli, że grochowski ninja nie jest groźny i chce tylko pomóc ludziom. Ninja zaprezentował też słynny odgłos wojowników, który ma na celu zyskanie przewagi psychicznej nad przeciwnikiem.Zobacz fragment 7. odcinka programu.
 • „Wspaniali ludzie”: Grochowski ninja patroluje okolicę i chroni ludzi jak superbohater

  Cezary Roman nazywany jest „grochowskim ninja”. To postać znana na warszawskiej Pradze i w okolicach. Na co dzień jest sprzedawcą w sklepie, ale popołudniami realizuje swoje niecodzienne hobby. Przeistacza się w superbohatera, który pomaga tym, którzy są w potrzebie... Zobacz fragment 7. odcinka programu.
 • Robiła wszystko, aby nie obudzić dziecka. Finał?

  Mama niczym ninja, próbowała wyjść z pokoju syna, który dopiero co zasnął. Uda się?
 • "Wojownicze Żółwie Ninja" - nowy sezon!

  Najnowszy sezon serialu 'Wojownicze Żółwie Ninja" zachwyci wszystkie pokolenia fanów. Pełne akcji odcinki przeniosą widzów do początku historii żółwi - świata lśniących wieżowców Manhattanu i podziemi Nowego Jorku.Premiera nowej wersji "Wojowniczych Żółwi Ninja" na kanale Nickelodeon: 4 listopada, o godz. 10.25.