ninja

Artykuły - Ninja (132)

 • Siali popłoch, wzbudzali panikę. Ninja - niewidoczni wojownicy

  Siali popłoch, wzbudzali panikę. Ninja - niewidoczni wojownicy

  Ninja kilkaset lat temu, byli wojownikami, którzy siali postrach w całej Japonii. Ich nadludzkie umiejętności walki i otaczająca ich aura tajemnicy sprawiły, że przeszli do legendy jeszcze za życia, zaś opowieści o ich wyczynach przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Wiele z nich przetrwało aż do dziś.
 • Owocowy Ninja - prawdziwa historia

  Owocowy Ninja - prawdziwa historia

  Czy wyobrażaliście sobie, jak mogłaby wyglądać gra na smartfona w prawdziwym życiu? No jasne, że nie! Od czego mamy jednak filmy na YouTube - które mają to do siebie, że odpowiadają na pytania, na których zadanie nigdy byśmy nie wpadli...
 • Ujawnili dziennikarza-pirata internetowego!

  Ujawnili dziennikarza-pirata internetowego!

  Kultowa wytwórnia płytowa Ninja Tune postanowiła dotkliwie rozprawić się z dziennikarzem odpowiedzialnym za wyciek muzyki do internetu.
 • Ninja Theory przymierza się do nowej gry

  Ninja Theory przymierza się do nowej gry

  Brytyjczycy niedawno wypuścili na świat Enslaved: Odyssey to the West, aktualnie pracują nad nowym Devil May Cry, ale jest coś jeszcze. Co takiego?
 • "Cholernie niegrzeczni" Die Antwoord: Posłuchaj debiutu!

  "Cholernie niegrzeczni" Die Antwoord: Posłuchaj debiutu!

  "Wciągające, przerażające i fascynujące" - tak mówi się o twórczości pochodzącej z Republiki Południowej Afryki grupy Die Antwoord, którą pamiętamy z tegorocznego Open'era w Gdyni. Tylko u nas możecie posłuchać obszernych fragmentów ich debiutanckiej płyty "$0$".
 • Enslaved: Odyssey to the West

  Enslaved: Odyssey to the West

  Stworzenie nowej marki to zawsze spore ryzyko dla producenta (i wydawcy). Studio Ninja Theory mogło zrobić kolejną część Devil May Cry i na pewno osiągnęłoby sukces, ale nie, postanowiło spróbować czegoś nowego. I co z tego wyszło?
 • Prawie jak James Bond i Batman

  Prawie jak James Bond i Batman

  Dyrektor kreatywny studia Ninja Theory - Tameem Antoniades - odpowiedział na zarzuty dotyczące kontrowersyjnego wyglądu Dantego w nadchodzącej nowej odsłonie Devil May Cry.
 • Coldcut gwiazdą Free Form Festival

  Coldcut gwiazdą Free Form Festival

  Legendarny brytyjski duet, działający na scenie klubowej od 20 lat i będący założycielem kultowej wytwórni Ninja Tune, będzie gwiazdą warszawskiego Free Form Festival (15-16 października).
 • Quantum Theory w ofercie Galapagos

  Quantum Theory w ofercie Galapagos

  "Quantum Theory" to najnowsza produkcja japońskiego studia Tecmo odpowiedzialnego za produkcję takich przebojów, jak serie "Dead or Alive" oraz "Ninja Gaiden".
 • Ninja na melanżu

  Ninja na melanżu

  Die Antwoord "5", Universal

Filmy - Ninja (4)