Nikodem Rozbicki

Artykuły - Nikodem Rozbicki (7)

 • Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na romantycznych wakacjach

  Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na romantycznych wakacjach

  Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wypoczywają na Mykonos. Oczywiście w czasie urlopu są aktywni w mediach społecznościowych i chętnie publikują wakacyjne kadry. Ostatnio pokazali na Instagramie niecodzienny posiłek.
 • Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? Aktorka potwierdza!

  Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? Aktorka potwierdza!

  Julia Wieniawa, znana z filmów "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Sala samobójców. Hejter" oraz seriali "rodzinka.pl" i "Zawsze warto", potwierdziła nowy związek. Aktorka przyznała, że znów jest zakochana.
 • Nikodem Rozbicki chce zagrać tancerza

  Nikodem Rozbicki chce zagrać tancerza

  Biorący obecnie udział w "Tańcu z Gwiazdami" Nikodem Rozbicki, chciałby wykorzystać kiedyś doświadczenie z programu. "Fajnie byłoby zagrać tancerza, ale takiego klasycznego, osiemnastowiecznego" - wyznaje aktor.
 • Nikodem Rozbicki o swoich pasjach

  Nikodem Rozbicki o swoich pasjach

  Nikodem Rozbicki jako dziecko był zafascynowany piłką nożną. Jak twierdzi, miał do tego sportu talent. Codzienne treningi odciągały go jednak od nauki, dlatego z powodu słabych ocen musiał zrezygnować z piłkarskiej pasji.
 • Kaczorowska i Więdłocha wspierają Rozbickiego

  Kaczorowska i Więdłocha wspierają Rozbickiego

  Nikodem Rozbicki gra jedną z głównych ról w nowym serialu Polsatu - "Powiedz TAK!". Jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia kreuje w serialu parę z Agnieszką Więdłochą. Rozbicki walczy również o Kryształową Kulę w piątej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami", a w tańcu partneruje mu Agnieszka Kaczorowska. Obydwie panie bardzo polubiły Nikodema i śledzą jego poczynaniom w obu produkcjach telewizyjnych.
 • Nikodem Rozbicki o "Tańcu z gwiazdami"

  Nikodem Rozbicki o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie chciałbym odpaść w pierwszym odcinku - deklaruje Nikodem Rozbicki, który trenuje przed udziałem w programie "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Twierdzi, że dobrze sobie radzi z wyczuciem rytmu i pracą nóg, nadal jednak ma problemy z ramą. Aktorowi spodobał się taniec jako forma pracy z ciałem, nie jest jednak pewien, czy treningi związane z show przerodzą się w taneczną pasję.
 • "Obietnica": "To co czujesz, to co wiesz"

  "Obietnica": "To co czujesz, to co wiesz"

  "Chwytający za gardło młodzieżowy thriller", "historia toksycznej relacji i zbrodni wynikającej z miłości" - tak o "Obietnicy" mówią młodzi aktorzy filmu Anny Kazejak. Dla Mateusza Więcławka występ w nowym obrazie autorki "Skrzydlatych świń" i producentów obsypanej nagrodami "Idy" jest kinowym debiutem. Partnerujący mu Nikodem Rozbicki zasłynął dzięki "Bejbi blues".

Zdjęcia - Nikodem Rozbicki (1)

 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 5": Andrzej Krzywy odpadł [odcinek 1.]

Filmy - Nikodem Rozbicki (2)

 • Nikodem Rozbicki o swoich pasjach

  Nikodem Rozbicki jako dziecko był zafascynowany piłką nożną. Jak twierdzi, miał do tego sportu talent. Codzienne treningi odciągały go jednak od nauki, dlatego z powodu słabych ocen musiał zrezygnować z piłkarskiej pasji.
 • Nikodem Rozbicki w „Tańcu z gwiazdami”. Liczy na zwycięstwo?

  Nie chciałbym odpaść w pierwszym odcinku – deklaruje Nikodem Rozbicki, który trenuje przed udziałem w programie „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Twierdzi, że dobrze sobie radzi z wyczuciem rytmu i pracą nóg, nadal jednak ma problemy z ramą. Aktorowi spodobał się taniec jako forma pracy z ciałem, nie jest jednak pewien, czy treningi związane z show przerodzą się w taneczną pasję. Nikodem Rozbicki od kilku tygodni intensywnie trenuje przed pierwszym odcinkiem 5. edycji programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Aktor twierdzi, że wcześniej jego jedynym doświadczeniem tanecznym były polonezy wykonane na kilku studniówkach. Uważa jednak, że jak dotąd na parkiecie radzi sobie całkiem nieźle. Jego partnerką jest Agnieszka Kaczorowska, wśród poprzednich uczestników programu znana jako surowa i wymagająca nauczycielka. – Nie jestem świetnym tancerzem i prawdopodobnie nie będę. Ale mam świetną nauczycielkę, która naprawdę wie, co robi, i czuję, że jestem w dobrych rękach. Treningi mam bardzo intensywne, czuję to w całym ciele – mówi Nikodem Rozbicki.