Nigel Kennedy

Synonimy:
Kennedy Nigel,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Nigel Kennedy (12)

 • Nigel Kennedy na koncercie w Alwernia Planet: Komeda Meets Gershwin

  Nigel Kennedy na koncercie w Alwernia Planet: Komeda Meets Gershwin

  15 września w Alvernia Planet odbędzie się wyjątkowy koncert "Komeda Meets Gershwin" brytyjskiego wirtuoza skrzypiec Nigela Kennedy'ego.
 • Nigel Kennedy zagra Jimiego Hendrixa na Gitarowym Rekordzie Guinnessa

  Nigel Kennedy zagra Jimiego Hendrixa na Gitarowym Rekordzie Guinnessa

  1 maja podczas bicia Gitarowego Rekordu Guinnessa we Wrocławiu po twórczość Jimiego Hendrixa sięgnie brytyjski skrzypek Nigel Kennedy wraz z muzykami, z którymi współtworzy Hendrix Project.
 • Sinead O'Connor w Szczecinie: "Koncert jest dobrowolny"

  Sinead O'Connor w Szczecinie: "Koncert jest dobrowolny"

  Irlandzka wokalistka Sinead O'Connor wystąpi w czwartek (20 czerwca) w Szczecinie w ramach dziesiątej edycji festiwalu Szczecin Music Fest 2013. W tym roku na festiwalu wystąpili już m.in. wybitny trębacz jazzowy Tomasz Stańko i wirtuoz skrzypiec Nigel Kennedy.
 • Wianki w Krakowie: Zmiana w programie

  Wianki w Krakowie: Zmiana w programie

  Występ Nigela Kennedy'ego i grupy Kroke na zakończenie Wianków w Krakowie (niedziela, 23 czerwca) nie odbędzie się. Organizatorzy w to miejsce zaprosili Natalię "Natu" Przybysz z zespołem.
 • Nigel Kennedy: Polska w Londynie

  Nigel Kennedy: Polska w Londynie

  W długi weekend (29-31 maja) do Southbank Centre w Londynie zawita trzydniowe święto polskiej kultury. Londyńczycy posłuchają jazzu, rocka, muzyki klasycznej, obejrzą pokazy tańca i wezmą udział w innych wydarzeniach. A wszystko to dzięki Nigelowi Kennedy'emu.
 • Miniaturowa Polska w Londynie

  Miniaturowa Polska w Londynie

  Nigel Kennedy, światowej sławy skrzypek, który 10 lat temu na swój drugi dom wybrał Kraków, w dniach 29-31 maja zagra w Londynie z polskimi przyjaciółmi - muzykami, których lubi, szanuje i podziwia.
 • Muzyk martwi się o Cracovię

  Muzyk martwi się o Cracovię

  Brytyjski skrzypek Nigel Kennedy chwali polskich artystów, opowiada o zmianach, jakich dokonuje w naszym kraju konsumpcjonizm i martwi się o losy Cracovii, której kibicuje.
 • Sensacja na Festiwalu Vena!

  Sensacja na Festiwalu Vena!

  Do zaskakującego wydarzenia doszło podczas wtorkowego (18 września) występu Nigela Kennedy'ego na Festiwalu Vena w Łodzi.
 • Ratuje polską muzykę

  Ratuje polską muzykę

  Nigel Kennedy, najpopularniejszy skrzypek na świecie, swoim najnowszym albumem złoży hołd zapomnianym romantycznym polskim kompozytorom, Emilowi Młynarskiemu oraz Mieczysławowi Karłowiczowi.
 • Kto zagra na stulecie Cracovii?

  Kto zagra na stulecie Cracovii?

  20 maja odbędzie się wielka gala z okazji 100-lecia klubu sportowego Cracovia. Popularne "Pasy" z tej okazji organizują turniej piłkarski z udziałem swojego pierwszoligowego zespołu, niemieckiej drużyny Dynama Drezno i urugwajskim Nacional Montevideo. Wieczorem wystąpi jedna z gwiazd muzycznych, którą możecie wybrać w naszej ankiecie.