niezwykłe umiejętności

Artykuły - Niezwykłe umiejętności (2)

 • Prawdziwa magia w telewizji

  Prawdziwa magia w telewizji

  W maju telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję nowego programu "Mindfreak - iluzjonista Criss Angel" prezentującego niezwykłe umiejętności znanego prestidigitatora.
 • "Niezwykłe Talenty": Pokaż, co potrafisz

  Grupa ATM S.A., producent takich programów i seriali emitowany w telewizji Polsat, jak m.in. "Świat według Kiepskich", "Fala zbrodni", "Bar", "Pierwsza Miłość", przygotowuje nowy show. Program "Niezwykłe Talenty" będzie prezentował ludzi, którzy posiadają szeroko pojęcia "niezwykłe umiejętności".

Filmy - Niezwykłe umiejętności (11)

 • Naśladuje głosy ponad 40 postaci z filmów!

  Charlie Hopkinson posiada niezwykły dar. Potrafi naśladować głosy m.in. takich postaci, jak: Morgan Freeman, Alan Rickman, Johnny Depp, Barack Obama a nawet... Scooby Doo!
 • Nie do wiary! Ten kelner potrafi wydobyć z siebie...

  W jednej z portugalskich knajpek na Maderze pracuje kelner, który posiada niezwykłą zdolność - potrafi mówić i jednocześnie naśladować echo wypowiedzianych właśnie słów! Aby zrozumieć sami posłuchajcie, jak ciekawe i zarazem zabawne są jego umiejętności.
 • Kurczak żył bez głowy 18 miesięcy!

  W poniedziałek 10 września 1945 farmer Lloyd Olsen z miasta Fruita w stanie Kolorado miał przyjmować teściową na kolacji. Żona wysłała go do kurnika, żeby zabił kurczaka. Olsen wybrał pięcioipółmiesięcznego Mike'a. Ponieważ dość wysoko przymierzył topór, większość pnia mózgu została w górnej, nie obciętej części kręgosłupa, ocalało także jedno ucho. Kurczak Mike stracił możliwość widzenia i gdakania, jednak nadal mógł słyszeć i regulować podstawowe funkcje życiowe. Pomimo utraty dużej części tak ważnego organu, kurczak nadal wykazywał chęć do życia. Usiłował nawet nastroszyć się i zapiać, choć bez głowy nie było to możliwe. Gdy ptak przez dłuższy czas pozostawał przy życiu, Olsen zdecydował zatroszczyć się o Mike'a - karmił go drobnym ziarnem i płynami przez zakraplacz. Kurczak dość dobrze utrzymywał równowagę, chodził dość pewnie i spał na grzędzie. Codziennie o świcie usiłował zapiać, co brzmiało jak bulgotanie. Mike dość często jednak dusił się swoim śluzem, który rodzina Olsena usuwała za pomocą strzykawki. Brak głowy nie zahamował także wzrostu Mike'a, który w momencie ścięcia ważył 1,1 kg, a przytył do 3,6 kg, zanim zdechł. (źródło: Wikipedia)
 • Boski? Ile lat ma właściciel tego ciała?

  64-letni Robert na poważnie zaczął ćwiczyć 11 lat temu. Obecnie jest bardziej wysportowany niż niejeden dwudziestoparolatek. Jest co podziwiać?