niezależność

Artykuły - Niezależność (41)

 • "Puls Biznesu": Gaz z węgla, kłopoty z głowy

  "Puls Biznesu": Gaz z węgla, kłopoty z głowy

  Dobre wieści dla tych, którzy widzą dla Polski szansę w rozwoju czystych technologii węglowych. Australijski lider w badaniach nad podziemnym zgazowaniem węgla przekonuje, że ta technologia da Polsce niezależność energetyczną - czytamy w "Pulsie Biznesu".
 • Ta wódka to hołd złożony Polakom

  Ta wódka to hołd złożony Polakom

  Po raz pierwszy globalna marka oddaje cześć polskiemu narodowi. Symbol wolności i niezależności pojawił się na limitowanej butelce "Absolut Polakom".
 • Gaz: Niezależność od Rosji się opłaca?

  Gaz: Niezależność od Rosji się opłaca?

  Bank Światowy i europejskie instytucje finansowe przeanalizują opłacalność udzielenia kredytów na sumę do 4 miliardów euro na budowę gazociągu Nabucco. Byłaby to mniej więcej połowa kosztów tej inwestycji, oszacowanych na 7,9 mld euro.
 • Warszawski parkiet wybił się na niezależność

  Nerwowość i niezdecydowanie widoczne były dziś na europejskich parkietach przez cały dzień. Stan ten nie wynikał z żadnych istotnych wydarzeń czy informacji, ani nawet z oczekiwania na nie. Jedynie dane dotyczące dynamiki produkcji niemieckiego przemysłu mogły działać prowzrostowo.
 • Dowiedz się, dlaczego jesteś sama i zmień to!

  Dowiedz się, dlaczego jesteś sama i zmień to!

  Wciąż zastanawiasz się, gdzie jest ten jedyny? Dlaczego twoje związki tak szybko się rozpadają? Sprawdź, co możesz zrobić.
 • PiS zaskarżył nowelę ustawy o IPN do TK

  PiS zaskarżył nowelę ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej do Trybunału Konstytucyjnego - poinformowało biuro prasowe klubu Prawa i Sprawiedliwości. Za niezgodne z konstytucją uznano m.in. ograniczenie niezależności prezesa IPN.
 • Nie chce być tylko panią domu

  Nie chce być tylko panią domu

  Magdalenę Popławską znamy z serialu "Usta usta", gdzie gra Agnieszkę. W produkcji telewizji TVN aktorka wciela się w kochającą żonę i matkę, a zarazem kobietę, która walczy o niezależność.

Filmy - Niezależność (1)

 • Ala Boratyn ceni niezależność

  Ala Boratyn opowiada o swoich muzycznych inspiracjach i o niezależności, którą najbardziej ceni sobie w swojej pracy twórczej.