Nieulotne

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Nieulotne (Film (2012) Reż.Jacek Borcuch) ,

Artykuły - Nieulotne (19)

 • Apetyt na przekraczanie granic

  Apetyt na przekraczanie granic

  Do polskiego kina wtargnęła przebojem. Znikąd. Najpierw debiut w "Bejbi blues", potem kolejna główna rola - w filmie "Nieulotne" Jacka Borcucha. A teraz... Magdalena Berus wylatuje do Stanów! - Ciągnie mnie, żeby spróbować czegoś innego - mówi w rozmowie z INTERIA.PL.
 • "Nieulotne": Dotyk, nie-dotyk

  "Nieulotne": Dotyk, nie-dotyk

  Michał (Jakub Gierszał) i Karina (Magdalena Berus) poznają się podczas wakacji w Hiszpanii. Wino, seks, słońce i beztroska. Czeka ich typowy letni romans? Bynajmniej. Czy na Jacka Borcucha czeka zaś międzynarodowa sława? Zobaczymy. Teraz warto skupić się na tym, że jego "Nieulotne" miały światową premierę na największym festiwalu kina niezależnego Sundance w Park City, skąd wróciły do Polski z nagrodą za najlepsze zdjęcia dla Michała Englerta.
 • Jacek Borcuch: Rewolucjonista miłości

  Jacek Borcuch: Rewolucjonista miłości

  Opowieść o końcu niewinności - tak film "Nieulotne", który do kin trafi w piątek, określił reżyser Jacek Borcuch. Film jest historią trudnej miłości pary dwudziestolatków. Główne role grają Jakub Gierszał i Magdalena Berus. Akcja częściowo toczy się w Hiszpanii.
 • "Nieulotne": Dziwne rzeczy

  "Nieulotne": Dziwne rzeczy

  - Podoba mi się, że ludzie widzą w tym filmie tak różne, czasem dziwne rzeczy. Im bardziej mi się to wymyka jako autorowi, tym bardziej mnie to podnieca. Uwielbiam to - tak o swoim najnowszym obrazie "Nieulotne" mówi Jacek Borcuch, jeden z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych za granicą polskich reżyserów młodego pokolenia.
 • Magdalena Berus: Łatwo przyszło...

  Magdalena Berus: Łatwo przyszło...

  - Miałam nadzieję, że coś jeszcze zrobię po "Bejbi blues", ale nie wiedziałam, że tak szybko to nastąpi - mówi Magdalena Berus. Na ekranach kin wciąż gości przebojowy "Bejbi blues" Kasi Rosłaniec, w którym zadebiutowała, a już za tydzień będziemy ją oglądać w filmie "Nieulotne" - najnowszym obrazie Jacka Borcucha nagrodzonym za zdjęcia na festiwalu Sundance.
 • Światowa premiera "Nieulotne" Borcucha

  Światowa premiera "Nieulotne" Borcucha

  "Nieulotne", najnowszy obraz Jacka Borcucha, jednego z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych za granicą polskich reżyserów młodego pokolenia, został w minioną niedzielę zaprezentowany w ramach prestiżowego Konkursu Międzynarodowego festiwalu Sundance.
 • Poleje się krew...

  Poleje się krew...

  Nagrodzony Złotym Niedźwiedziem na ubiegłorocznym Berlinale włoski dramat braci Tavianich "Cezar musi umrzeć", nowy film Quentina Tarantino "Django", który wyróżniono pięcioma nominacjami do Oscara, a także animacja "Ralph Demolka" i komediodramat "Sesje", w którym sparaliżowanego mężczyznę wprowadza w świat seksu terapeutka, trafią w piątek, 18 stycznia, do polskich kin.
 • Startuje Sundance: Wyzwanie i inspiracja

  Startuje Sundance: Wyzwanie i inspiracja

  Nowy obraz Jacka Borcucha "Nieulotne" i krótkometrażowy "Gwizdek" Grzegorza Zaricznego są w programie tegorocznej edycji znanego festiwalu filmowego Sundance w USA, który rozpoczął się w czwartek. Jednym z założycieli tego festiwalu jest aktor i reżyser Robert Redford.
 • "Nieulotne": Polscy studenci w Hiszpanii

  "Nieulotne": Polscy studenci w Hiszpanii

  "Czy kilka sekund - realnych i policzalnych, może mieć wpływ na nasze życie...?" - odpowiedź na to pytanie przyniesie film "Nieulotne" - najnowszy obraz Jacka Borcucha, jednego z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych za granicą polskich reżyserów młodego pokolenia, którego poprzednia produkcja "Wszystko co kocham" była polskim kandydatem do Oscara.
 • Gierszał traci cnotę z debiutantką

  Gierszał traci cnotę z debiutantką

  8 lutego 2013 roku na ekrany kin wejdzie film "Nieulotne" - najnowszy obraz Jacka Borcucha, jednego z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych za granicą polskich reżyserów młodego pokolenia, którego poprzednia produkcja "Wszystko, co kocham" była polskim kandydatem do Oscara

Filmy - Nieulotne (3)

 • "Nieulotne" - tysiąc interpretacji, a każda prawdziwa

  "Nieulotne" to film, który wymyka się klasyfikacjom i poddaje tysiącu różnych interpretacji - mówi reżyser obrazu, Jacek Borcuch, nie kryjąc satysfakcji z takiego stanu rzeczy. - Najgorsze to wpływać na percepcję widza - zauważa.
 • Magda Berus w filmie o dramacie młodych ludzi

  Magdalena Berus, znana z głównej roli w filmie "Bejbi blues", występuje również w najnowszym filmie Jacka Borcucha pt. "Nieulotne". - To opowieść o młodych ludziach, którzy mają po 21 lat. Zakochują się podczas wakacji w Hiszpanii, dokąd przyjechali odpoczywać i pracować. Niespodziewanie życie stawia ich przed dramatycznym wyborem - opowiada aktorka.
 • "Nieulotne"

  Film opowiada o parze polskich studentów, którzy poznają się podczas wakacji w Hiszpanii. W beztroski czas i rajski krajobraz wdziera się jednak rzeczywistość rodem z najgorszego snu...