nieudane oświadczyny

Filmy - Nieudane oświadczyny (3)

  • Piękno przyrody i wzruszające oświadczyny. Nagle stało się to...

    Piękno przyrody i wzruszające oświadczyny - piękniej być nie może. Niestety w tym przypadku coś poszło nie tak. Oglądajcie do końca!
  • Klęknął, wyjął pierścionek i... upuścił go do rzeki

    Po czterech latach związku Seth Dixon postanowił oświadczyć się swojej partnerce. Zabrał ją w jej ulubione miejsce - na kładkę do Loose Park w Kansas City. Po pięknej przemowie klęknął na jedno kolano, wyjął zaręczynowy pierścionek i... upuścił go do rzeki. Jak później tłumaczył, w chwili oświadczyn był bardzo zestresowany i trzęsły mu się ręce. Przyjaciele obecni podczas oświadczyn ruszyli parze z pomocą i próbowali szukać pierścionka w wodzie. Niestety, ten nigdy się nie odnalazł. (STORYFUL/x-news)
  • Odrzuciła oświadczyny, bo... brylant był za mały!

    Pewien Chińczyk postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie. Chciał zrobić to w oryginalny sposób, z pompą. Zorganizował on między innymi flash mob, podczas którego grupa tancerzy zatańczyła w rytm piosenki Bruno Marsa, o jakże wymownym tytule, „Marry You”. Po skończonym występie chłopak podszedł do swojej wzruszonej wybranki, uklęknął na jedno kolano, wyciągnął w jej stronę pierścionek z brylantem i poprosił ją o rękę. Niestety, ku jego wielkiemu rozczarowaniu (i rozczarowaniu wszystkich zgromadzonych) ukochana odrzuciła jego propozycję. Dlaczego? Jej argumentacja jest szokująca. Odmówiła, ponieważ brylant był… za mały. Miał mniej niż jeden karat, tłumaczy rozczarowana dziewczyna. Skandal!