"Nietykalni"

Artykuły - "Nietykalni" (46)

 • Co to jest orgazm i jak go osiągnąć

  Co to jest orgazm i jak go osiągnąć

  Brak energii, ochoty na seks czy przedwczesny wytrysk powodują, że zamiast pracować nad polepszeniem współżycia, rezygnujemy z niego. Ale orgazm to nie tylko przyjemność i istotny składnik udanego związku, lecz także lek na wiele dolegliwości.
 • "Nietykalni" na DVD z audiodeskrypcją

  "Nietykalni" na DVD z audiodeskrypcją

  Jeden z największych kinowych przebojów tego roku i francuski kandydat do Oscara 9 listopada debiutuje na DVD. "Nietykalnych" zobaczyło w polskich kinach ponad 750 tysięcy widzów, a teraz film trafi do miłośników seansów w domu.
 • Jak stał się "Nietykalny"?

  Jak stał się "Nietykalny"?

  "Ta książka to najlepszy antydepresant" - przekonuje Abdel Sellou, bohater filmu "Nietykalni". To na kanwie historii jego spotkania z Philippe Pozzo di Borgo, powstał film, który urzekł miliony widzów na całym świecie.
 • "Nietykalni": Francja nie tylko elegancja

  "Nietykalni": Francja nie tylko elegancja

  Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi!
 • Omar Sy: Komediowe odkrycie roku

  Omar Sy: Komediowe odkrycie roku

  Jedną z największych niespodzianek podczas uroczystej gali wręczenia tegorocznych Cezarów była statuetka dla Omara Sy za pierwszoplanową rolę męską w komedii "Nietykalni".
 • "Nietykalni": Szaleństwo trwa!

  "Nietykalni": Szaleństwo trwa!

  "Nietykalni", filmowy fenomen tego roku i najbardziej kasowa francuska komedia wszech czasów, biją kolejne rekordy.
 • Gwiazdor "Nietykalnych" z "Amelią"

  Gwiazdor "Nietykalnych" z "Amelią"

  Omar Sy po wielkim komercyjnym oraz artystycznym sukcesie filmu "Nietykalni" i Cezarze za najlepszą rolę męską może przebierać w ofertach. Nic dziwnego, że aktor zdecydował się na udział w najnowszym filmie prawdziwego wizjonera kina Michela Gondry'ego.
 • "Nietykalni" sensacją w Europie!

  "Nietykalni" sensacją w Europie!

  Komedia "Nietykalni" jest bez wątpienia jedną z największych sensacji europejskich kin ostatnich miesięcy. W pół roku od premiery znalazła się ona w elitarnym klubie najbardziej kasowych europejskich filmów wszech czasów.
 • Francuska komedia pobija widzów

  Francuska komedia pobija widzów

  Przyciągnął do kin 25 milionów widzów w Europie, zdobył 8 nominacji do Cezarów, od miesięcy na szczycie francuskiego box office. Takie sukcesy odnosi francuska komedia "Nietykalni". Film w polskich kinach już w kwietniu.
 • Jak powstają nowi bogowie?

  Jak powstają nowi bogowie?

  We wsi Banka w indyjskim stanie Uttar Pradesh powstał nowy ruch religijny, który może przyciągnąć 1/5 miliarda ludzi. Obiekt kultu nazwano Boginią Języka Angielskiego, a wyznawcami są Dalici, indyjscy "nietykalni".

Filmy - "Nietykalni" (3)

 • Abdel Sellou: Moją książkę przeżyłem sam

  Oparta na faktach opowieść "Odmieniłeś moje życie" to literacki debiut Abdela Sellou, który jako młody mężczyzna podjął się opieki nad sparaliżowanym arystokratą Philippe'em Pozzo di Borgo. Dzieliło ich wszystko, ale połączyła przyjaźń. Na podstawie książki powstał film "Nietykalni".
 • Abdel Sellou o filmie "Nietykalni"

  Ten film to deser - mówi Abdel Sellou, autor książki "Odmieniłeś moje życie", na podstawie której powstał bijący rekordy popularności film "Nietykalni". Przyznaje też, że jego szybka jazda samochodem nie jest tylko ekranową fikcją...
 • Abdel Sellou: Brać z życia to, co dobre

  Abdel Sellou, autor książki "Odmieniłeś moje życie", o tym, w jaki sposób zmienił się jego światopogląd i sposób patrzenia na życie pod wpływem lat spędzonych u boku sparaliżowanego przyjaciela - a także pod wpływem faktu, że zdecydował się założyć rodzinę.