nieprawidłowości

Artykuły - Nieprawidłowości (374)

 • Prezes PKP Intercity: Audyt wykrył pewne nieprawidłowości w spółce

  Prezes PKP Intercity: Audyt wykrył pewne nieprawidłowości w spółce

  Wewnętrzny audyt w PKP Intercity pokazał pewne nieprawidłowości w spółce, zostało złożone zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie - powiedział w piątek prezes firmy Janusz Malinowski. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargach, o których informowały media.
 • Obserwatorzy: Liczne nieprawidłowości podczas wyborów w Rosji

  Obserwatorzy: Liczne nieprawidłowości podczas wyborów w Rosji

  Wybory parlamentarne w Rosji, które wygrała partia rządząca Jedna Rosja, charakteryzowały się "licznymi nieprawidłowościami", a zwycięska partia była faworyzowana - wynika z oświadczenia zachodnich obserwatorów, w tym OBWE.
 • GIP: Po apelu Fedak będą dodatkowe kontrole w hipermarketach

  GIP: Po apelu Fedak będą dodatkowe kontrole w hipermarketach

  Inspektorzy pracy rutynowo kontrolują placówki handlowe, w tym hipermarkety. Od stycznia do sierpnia przeprowadzono 62 takie kontrole. Po apelu minister pracy Jolanty Fedak będą dodatkowe - poinformował Główny Inspektorat Pracy.
 • Afganistan: Prawie 3 tys. skarg wyborczych

  Przedstawiciel afgańskiej Komisji ds. Skarg Wyborczych poinformował we wtorek, że w związku z sobotnimi wyborami wpłynęło około 3 tys. formalnych zgłoszeń rozmaitych nieprawidłowości, a także 1,7 tys. zgłoszeń ustnych.
 • REGULAMIN "Konkurs Eliza Doolittle - Eliza Doolittle SMS"

  Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu " Eliza Doolitle - Eliza Doolittle SMS " (dalej "Konkurs") jest INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000002117, NIP 677-21-18-727, o kapitale zakładowym w wysokości 5 075 823 zł (słownie: pięć milionów siedemdziesiąt pięć tysięcy osiemset dwadzieścia trzy złote i 00/100)(opłaco
 • REGULAMIN "Konkurs Tom Jones - Praise & Blame SMS"

  Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu " Tom Jones - Praise & Blame SMS " (dalej "Konkurs") jest INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000002117, NIP 677-21-18-727, o kapitale zakładowym w wysokości 5 075 823 zł (słownie: pięć milionów siedemdziesiąt pięć tysięcy osiemset dwadzieścia trzy złote i 00/100)(opłacony w ca
 • REGULAMIN " Coke Live Music Festival SMS "

  § 1 Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu "Coke Live Music Festival SMS" (dalej "Konkurs") jest INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000002117, NIP 677-21-18-727, o kapitale zakładowym w wysokości 5 075 823 zł (słownie: pięć milionów siedemdziesiąt pięć tysięcy osiemset dwadzieścia trzy złote i 00/100)(opłacony w ca
 • Pracodawcy częściej nie płacą!

  Pracodawcy częściej nie płacą!

  O 25 proc. wzrosła na Mazowszu w pierwszym półroczu 2010 r., w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego, liczba przypadków niewypłacenia wynagrodzeń pracownikom - wynika z kontroli przeprowadzonych przez Okręgowy Inspektorat Pracy.
 • Sąd Najwyższy orzekł: Wybory ważne

  Wybory prezydenckie, w których zwyciężył Bronisław Komorowski, są ważne - zdecydował Sąd Najwyższy. To otwiera drogę do zaprzysiężenia Komorowskiego na prezydenta. Uroczystość zaprzysiężenia została zaplanowana na 6 sierpnia. Wcześniej obrady sądu zakłócili przeciwnicy polityka PO.
 • Jeden z najbogatszych Polaków i handel ziemią Kościoła

  Jeden z najbogatszych Polaków, współwłaściciel produkującej maszyny i urządzenia dla górnictwa giełdowej grupy Famur Tomasz D., usłyszał zarzuty w śledztwie dotyczącym nieprawidłowości w handlu kościelnymi gruntami.