Nieplanowane

Artykuły - Nieplanowane (657)

 • Projekcja antyaborcyjnego filmu z inicjatywy europosłów PiS

  Projekcja antyaborcyjnego filmu z inicjatywy europosłów PiS

  W Parlamencie Europejskim w Brukseli w środę, 11 grudnia, odbędzie się projekcja filmu "Nieplanowane", amerykańskiej produkcji przedstawianej jako głos w obronie życia poczętego. Film zostanie wyświetlony z inicjatywy europosłów PiS - Beaty Kempy i Patryka Jakiego.
 • Poczta Polska planuje zatrudnić dwa tys. pracowników

  Poczta Polska planuje zatrudnić dwa tys. pracowników

  Poczta Polska planuje w okresie przedświątecznym zatrudnić dwa tys. nowych pracowników - podała we wtorek w komunikacie spółka.
 • Deutsche Bank planuje dużą redukcję zatrudnienia

  Deutsche Bank planuje dużą redukcję zatrudnienia

  Największy niemiecki bank - Deutsche Bank - planuje poważną redukcję zatrudnienia do końca 2022 roku. Ma to związek z restrukturyzacją koncernu, który od wielu lat ma kłopoty z rentownością.
 • Elemental Holding planuje emisję obligacji

  Elemental Holding planuje program emisji obligacji do wartości 64 mln zł. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na bieżącą działalność oraz refinansowanie zadłużenia - w tym z tytułu obligacji serii E i F. Rada nadzorcza spółki wyraziła zgodę na realizację programu emisji obligacji.
 • Treść planowanych zmian w statucie Spółki

  Zarząd CDA S.A. („Spółka”) informuje, że na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki zwołanego na dzień 28 czerwca 2019 planowane jest podjęcie uchwały w przedmiocie zmiany stanu statutu w związku z warunkowym podwyższeniem kapitału zakładowego Spółki. Zwyczajne Walne Zgromadzenie planuje dodać do Statutu Spółki § 6a o następującej treści: „§ 6a 1. Na podstawie uchwały nr […] Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 28 czerwca 2019 roku, kapitał zakładowy Spółki zost
 • Estoński rząd planuje obniżenie akcyzy na alkohol o 25 procent

  Estoński rząd planuje obniżenie akcyzy na alkohol o 25 procent

  Nowy centroprawicowy rząd Estonii planuje obniżyć od lipca akcyzę na alkohol. Może to wpłynąć na działania nowo powstającego lewicowego rządu Finlandii, który zamierzał zaostrzyć stawki. Szybką reakcję zapowiedział również minister finansów Łotwy.
 • Planowany rating Polski nie zaskoczy

  Planowany rating Polski nie zaskoczy

  Dziś wieczorem agencja S&P przedstawi aktualizacje oceny ratingowej Polski. Po ubiegłotygodniowych komentarzach analityków spodziewamy się braku zmian oraz stosunkowo łagodnej reakcji na planowane przez rząd powiększenie deficytu w kolejnych latach. S&P najprawdopodobniej utrzyma podczas piątkowej rewizji rating Polski i jego perspektywę bez zmian - wynika z konsensusu opracowanego przez PAP Biznes.
 • BoomBit planuje pozyskać z emisji ok. 46,2 mln zł

  BoomBit planuje pozyskać z emisji akcji serii C ok. 46,2 mln zł - poinformowała spółka w prospekcie emisyjnym. Ofertą objętych jest do 1,3 mln nowych akcji serii C oraz do 1,52 mln akcji serii B, oferowanych przez obecnych akcjonariuszy. Zarząd chce rekomendować wypłatę dywidendy na poziomie 40-80 proc. skonsolidowanego zysku netto, począwszy od zysku za 2019 rok.
 • Resort infrastruktury nie planuje wprowadzenia obowiązku stosowania opon zimowych

  Resort infrastruktury nie planuje wprowadzenia obowiązku stosowania opon zimowych

  Ministerstwo infrastruktury nie planuje wprowadzenia obowiązku jazdy na oponach zimowych podczas kalendarzowej zimy - poinformował w odpowiedzi na poselską interpelację wiceminister infrastruktury Andrzej Bittel.
 • Transportowcy zaniepokojeni planowanymi zmianami w przepisach. "To może być cios"

  Transportowcy zaniepokojeni planowanymi zmianami w przepisach. "To może być cios"

  "To może być ogromny cios dla polskiej branży transportowej" - ostrzegają w rozmowie z RMF FM przedstawiciele przewoźników. Chodzi o planowane unijne przepisy o tzw. zabezpieczeniu społecznym. Zaakceptował je Parlament Europejski. Według właścicieli firm transportowych, nowe prawo oznaczać będzie dla nich większe wydatki. Przez to upaść mogą mniejsze przedsiębiorstwa zajmujące się przewozami międzynarodowymi.

Filmy - Nieplanowane (1)