nienawiść

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Nienawiść (Film (1987)[Extreme Prejudice] Reż.Walter Hill) ,

Artykuły - Nienawiść (37)

 • Seremet: Liczba przestępstw z nienawiści rośnie

  Seremet: Liczba przestępstw z nienawiści rośnie

  Liczba spraw o przestępstwa popełniane z nienawiści nie jest duża w porównaniu z ogółem spraw w prokuraturach, ale z każdym rokiem rośnie; to niepokojące - mówił prokurator generalny Andrzej Seremet w informacji dla sejmowej komisji sprawiedliwości.
 • Andrzej Rozenek dostał dziwny list

  Andrzej Rozenek dostał dziwny list

  Przepełniony miłością bliźniego, tolerancją wobec innych narodowości, orientacji seksualnych, itp. List Rozenek opublikował na swym profilu na Facebooku.
 • Komisja rządu i mniejszości przeciw dyskryminacji i mowie nienawiści

  Społeczeństwo nie powinno tolerować rasizmu, ksenofobii, wykluczenia. Trzeba przeciwstawić się dyskryminacji i mowie nienawiści - podkreślili członkowie Komisji Wspólnej Rządu i Mniejszości Narodowych i Etnicznych w komunikacie po poniedziałkowym spotkaniu.
 • Nienawiść to nie wstyd

  Nienawiść to nie wstyd

  ​Nienawiść i inne tzw. negatywne uczucia to takie emocje, do których w dzisiejszych czasach nie wypada się przyznawać.
 • PO zgłosi projekt ustawy ws. mowy nienawiści

  PO zgłosi projekt ustawy ws. mowy nienawiści

  PO na początku lipca zgłosi projekt zmian w kodeksie karnym dotyczący tzw. mowy nienawiści - poinformował szef klubu PO Rafał Grupiński. Chodzi m.in. o zmianę art. 256 kk, który dotyczy nawoływania do nienawiści na tle różnic etnicznych czy rasowych.
 • Atak w biurze PiS w Łodzi. Jedna osoba nie żyje

  Zarzuty zabójstwa i usiłowania zabójstwa przedstawiła we wtorek wieczorem łódzka prokuratura 62-letniemu Ryszardowi C., który przed południem w łódzkiej siedzibie PiS zastrzelił jedną osobę, a drugą ciężko ranił nożem. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.
 • Burzliwy uroczysty zjazd "S"

  Prawdziwa solidarność wyklucza nienawiść - mówił premier Donald Tusk podczas zjazdu "S" w 30. rocznicę Sierpnia. Wystąpienie przerywały gwizdy. Po przyjętym z owacjami przemówieniu Jarosława Kaczyńskiego, do lidera PiS zaapelowała Henryka Krzywonos: "Niech pan nie buntuje ludzi przeciwko sobie".
 • Straszna gęba Polski

  Straszna gęba Polski

  Już wiadomo, że jak wybory prezydenckie wygra Jarosław Kaczyński, to będziemy mieli drugą Grecję! Już wiadomo, że w Polsce jest prawie wojna domowa, już wiadomo, że jest jeden kandydat normalny i drugi z dziwną charyzmą.
 • Berlusconi: Miłość zawsze zwycięża nienawiść

  Berlusconi: Miłość zawsze zwycięża nienawiść

  - Miłość zawsze zwycięża zawiść i nienawiść - oświadczył premier Włoch Silvio Berlusconi, dziękując swym zwolennikom za poparcie, jakie otrzymał po niedzielnym ataku na niego, gdy został uderzony w twarz ciężkim przedmiotem przez niezrównoważonego psychicznie mężczyznę.
 • Berlusconi cierpi i nie rozumie, skąd ta nienawiść

  Berlusconi cierpi i nie rozumie, skąd ta nienawiść

  Premier Włoch Silvio Berlusconi na razie pozostanie w szpitalu, a decyzja o terminie jego wypisania zapadnie we wtorek - ogłosił dziś w biuletynie medycznym osobisty lekarz szefa rządu i zarazem ordynator oddziału w klinice w Mediolanie, gdzie jest on hospitalizowany.

Filmy - Nienawiść (4)