Niemożliwe

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Niemożliwe (Film (2012)[The Impossible] Reż.Juan Antonio Bayona) ,

Artykuły - Niemożliwe (399)

 • Naomi Watts: Oko w oko z tsunami

  Naomi Watts: Oko w oko z tsunami

  Pamiętamy ją z tak głośnych produkcji, jak "Mulholland Drive", "King Kong", "Poznasz przystojnego bruneta", "21 gramów" czy "Ring". Za rolę w swym najnowszym filmie "Niemożliwe" Naomi Watts ma szansę na pierwszego w swej karierze Oscara.
 • Ewan McGregor: To była loteria

  Ewan McGregor: To była loteria

  To był jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Trzęsienie ziemi na Oceanie Indyjskim w 2004 roku wywołało fale tsunami, które uderzyły w wybrzeża kilku państw Azji Południowo-Wschodniej. Zginęło ponad 220 tys. osób. - Wydaje mi się, że ludziom ciężko zrozumieć skalę takiej katastrofy - mówi Ewan McGregor, który zagrał główną rolę w filmie "Niemożliwe", opowiadającym o tej tragedii.
 • "Niemożliwe": Nikt nie płakał

  "Niemożliwe": Nikt nie płakał

  "Niemożliwe" to nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła jeden z największych kataklizmów naszych czasów - tsunami 2004 roku. W głównych rolach: Naomi Watts oraz Ewan McGregor.
 • "Niemożliwe": Oszałamia i wzrusza

  "Niemożliwe": Oszałamia i wzrusza

  25 stycznia na ekrany naszych kin trafi film "Niemożliwe". Ta oparta na faktach opowieść o rodzinie, która przeżyła tsunami w Tajlandii w 2004 roku, wzbudza w widzach zachwyt i przerażenie.
 • Blondynka na fali

  Blondynka na fali

  Na planie filmu "Niemożliwe" nie wahała się narazić życia. Ale ryzyko się opłaciło! Właśnie po raz drugi nominowano ją do Oscara.
 • Ashton: UE wyśle misję do Mali możliwie najszybciej

  Ashton: UE wyśle misję do Mali możliwie najszybciej

  Unia Europejska chce "możliwie najszybciej" rozpocząć w ogarniętym konfliktem Mali planowaną wojskową misję szkoleniową - zapowiedziała we wtorek w Parlamencie Europejskim w Strasburgu szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton.
 • Możliwy czarny scenariusz mieszkaniowy - PFRN

  Możliwy czarny scenariusz mieszkaniowy - PFRN

  W 2013 r. możliwe są kolejne spadki cen nieruchomości oraz dalsza recesja na rynku nieruchomości - prognozuje Polska Federacja Rynku Nieruchomości.
 • Złoty słabszy, możliwe dalsze osłabienie

  Złoty słabszy, możliwe dalsze osłabienie

  Złoty w piątek tracił na wartości w ślad za umacniającym się euro. W przyszłym tygodniu możliwe jest dalsze osłabienie w kierunku 4,12 zł/euro. Na długu nerwowo, rynek czeka na dane makro.
 • Perspektywa niższych stóp i możliwe dobre dane z Niemiec

  Zamknięcie sesji we wtorek nie było szczęśliwe dla polskich graczy. Mimo wzrostu na początku sesji, indeks WIG20 zakończył dzień na 0,6 proc. minusie. Nie pomogły przewidywania analityków o możliwej kolejnej obniżce stóp procentowych przez RPP.
 • Możliwa dalsze osłabienie złotego

  Możliwa dalsze osłabienie złotego

  Złoty we wtorek może osłabiać się do poziomu 4,14 za euro - uważają analitycy. Ich zdaniem kluczowe dla wyceny polskiej waluty nadal pozostają wydarzenia zagraniczne oraz wahania eurodolara. Oczekiwana obniżka stóp procentowych nie powinna zachwiać krzywą dochodowości.

Filmy - Niemożliwe (1)