Muzyka - niemiecki

Artykuły - Niemiecki (56)

 • Wokalistka Garbage ostro o niemieckich fanach

  Wokalistka Garbage ostro o niemieckich fanach

  Shirley Manson publicznie wyraziła rozczarowanie koncertem w niemieckiej Kolonii. A następnie kazała fanom "sp...ć".
 • Polka robi furorę w niemieckim "X Factor"

  Polka robi furorę w niemieckim "X Factor"

  Ania Hodowaniec z Białego Boru wywołała entuzjastyczne reakcje, wykonując przebój "Listen" Beyonce w niemieckiej edycji "X Factor".
 • Kissin' Dynamite - biografia

  Kissin' Dynamite to niemiecki zespół heavymetalowy. Powstał w 2002 roku, a w jego skład weszli: gitarzyści - Andreas Braun i Jim Müller; perkusista Andreas Schnitzer; wokalista Hannes Braun oraz odpowiadający za instrumenty perkusyjne Steffen Haile. Grupa zadebiutowała w 2008 roku albumem "Steel of Swabia". Kolejnym wydawnictwem była płyta "Addicted to Metal", która ujrzała światło dzienne dwa lata później. Najnowszą propozycją Kissin' Dynamite jest singel "Money, Sex & Power" zwiastujący
 • Lyriel - biografia

  Lyriel to niemiecki zespół wykonujący muzyką w stylistyce będącej połączeniem rocka gotyckiego i folk metalu. Grupa została założona w 2003 roku w Gummersbach. Lyriel zadebiutował w 2005 roku albumem zatytułowanym "Prisonworld" i od tego czasu dość regularnie nagrywał i prezentował kolejne wydawnictwa. "Autumntales" ujrzał światło dzienne w 2006 roku, "The First Chapters" trzy lata później, a "Paranoid Circus" w 2010 roku. Najnowszą propozycją zespołu jest teledysk do tytułowego singla "Le
 • Karl Lagerfeld: Adele? Trochę gruba

  Karl Lagerfeld: Adele? Trochę gruba

  Słynny niemiecki projektant mody, 78-letni Karl Lagerfeld, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat gwiazd show-biznesu.
 • Gentleman na Przystanku Woodstock

  Gentleman na Przystanku Woodstock

  Niemiecki wokalista reggae Gentleman to kolejny ujawniony wykonawca, który zaprezentuje się na XVII Przystanku Woodstock.
 • Przystanek Woodstock: Będzie ostro!

  Przystanek Woodstock: Będzie ostro!

  Niemiecki Heaven Shall Burn oraz austriacki Kontrust dołączyły do wykonawców, którzy zagrają na XVII Przystanku Woodstock.
 • Accept trzy razy w Polsce

  Accept trzy razy w Polsce

  Na początku 2011 roku niemiecki heavymetalowy zespół Accept wyruszy w europejską trasę koncertową promującą album "Blood Of The Nations". W jej ramach w lutym trzykrotnie wystąpi w Polsce.
 • Legendy thrashu w Warszawie

  Legendy thrashu w Warszawie

  Amerykańskie grupy Overkill i Heathen, oraz niemiecki Destruction - trzej giganci thrash metalu wystąpią w połowie marca 2011 roku w Warszawie.
 • Bydgoszcz: Zabraknie Part Six

  Bydgoszcz: Zabraknie Part Six

  Na trzy dni przed występem podczas Bydgoszcz Hit Festiwal (29 sierpnia) rozpadł się niemiecki boysband Part Six.