niemiecka policja

Artykuły - Niemiecka policja (130)

 • Niemcy: Policjant podejrzany o planowanie działań terrorystycznych

  Niemcy: Policjant podejrzany o planowanie działań terrorystycznych

  Policja federalna przeszukała w poniedziałek w Meklemburgii-Pomorzu Przednim pomieszczenia biurowe dwóch mężczyzn, w tym policjanta. Funkcjonariusz jest podejrzany o planowanie działań terrorystycznych.
 • Nie żyje 26-letni Polak, którego napadnięto w Berlinie

  Nie żyje 26-letni Polak, którego napadnięto w Berlinie

  Nie żyje 26-letni Polak, którego półtora tygodnia temu napadnięto i ciężko raniono na ulicy w Berlinie. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Sprawcy na razie nie ujęto.
 • Islamski radykał zatrzymany w związku z alarmem bombowym w Bonn

  Niemiecka policja potwierdziła we wtorek wieczorem, że aresztowała islamskiego radykała, pochodzącego z Somalii, który podejrzany jest o pozostawienie w poniedziałek na dworcu kolejowym w Bonn torby z niebezpieczną zawartością.
 • MSZ potępił napad na rabina w Berlinie

  Izraelski MSZ ostro potępił w czwartek brutalną napaść na rabina, do której doszło dwa dni wcześniej w stolicy Niemiec Berlinie. Niemiecka policja poszukuje czterech pochodzących prawdopodobnie z krajów arabskich nastolatków jako sprawców napadu.
 • Aktor z Kanady podejrzany o makabryczną zbrodnię aresztowany w Berlinie

  Aktor z Kanady podejrzany o makabryczną zbrodnię aresztowany w Berlinie

  Kanadyjski aktor filmów pornograficznych, 29-letni Luka Rocco Magnotta, poszukiwany przez Interpol w związku z makabrycznym morderstwem, został aresztowany w poniedziałek w kawiarence internetowej w Berlinie i jest przesłuchiwany - podała niemiecka policja.
 • Policja rozbiła gang Niemców kradnących samochody

  Niemiecka policja rozbiła we wtorek złożoną z Niemców grupę przestępczą, która za granicą kradła samochody luksusowych marek, sprowadzała je do kraju, a następnie sprzedawała z podrobionymi papierami.
 • Niemcy: Policyjna operacja przeciwko neonazistom

  W Nadrenii-Westfalii niemiecka policja przeprowadziła szeroko zakrojoną operację przeciwko neonazistom. W operacji brało udział ponad stu funkcjonariuszy, w tym służby specjalne.
 • Niemiecka policja zatrudni... Polaków

  Niemiecka policja zatrudni... Polaków

  W związku z rosnącą liczbą Polaków, niemiecka policja poszukuje kandydatów do zawodu, którzy oprócz niemieckiego znają także język polski. Szczególne duże zapotrzebowanie na polskojęzycznych stróżów prawa występuje w mocno już spolonizowanym Berlinie.
 • Jechał autostradą na... nartorolkach!

  Reprezentant Norwegii w biegach narciarskich Tomas Northug, brat wielokrotnego mistrza olimpijskiego i świata Pettera, został zatrzymany przez niemiecką policję za jazdę autostradą na...nartorolkach.
 • Thomas Northug jechał niemiecką autostradą na... nartorolkach

  Thomas Northug jechał niemiecką autostradą na... nartorolkach

  Reprezentant Norwegii w biegach narciarskich Thomas Northug, brat wielokrotnego mistrza olimpijskiego i świata Pettera, został zatrzymany przez niemiecką policję za jazdę autostradą na...nartorolkach.

Filmy - Niemiecka policja (2)