Muzyka - NIemen

Artykuły - NIemen (27)

 • Sąd uznał prawa autorskie rodziny Niemena

  Sąd uznał prawa autorskie rodziny Niemena

  Sąd Okręgowy w Poznaniu uznał w czwartek (26 stycznia) prawa autorskie rodziny Niemena do utworu "Musica Magica" i zamówi opinie biegłego, który ustali, jakie prawa i w jakim stopniu zostały naruszone przez wykonanie tej piosenki na koncercie w Poznaniu w 2009 roku.
 • Jak za dawnych lat

  Jak za dawnych lat

  Sobotni (7 lutego) koncert w Krakowie to drugi występ SBB podczas ogólnopolskiej trasy promującej ich nowy album - "Iron Curtain". Zrobiłby jednak wielki błąd ktoś, kto wcześniej kupił płytę i... nie ma w planie pójścia na występ.
 • Żona Niemena w INTERIA.PL

  Żona Niemena w INTERIA.PL

  W poniedziałek, 23 czerwca, o godzinie 14., Małgorzata Niemen, żona zmarłego w 2004 roku artysty, będzie gościem programu "E-Misja" w INTERIA.TV. Pół godziny później odbędzie się czat.
 • Wspomnienie Niemena

  Wspomnienie Niemena

  17 stycznia 2004 roku zmarł Czesław Niemen, jeden z najwybitniejszych polskich muzyków. Jego twórczość pozostaje wciąż żywa.
 • Hymn do Miłości

  Z okazji zbliżającej się 4. rocznicy śmierci Czesława Niemena utwór "Niemenowi" przygotował artysta, który chce zachować anonimowość. Nagranie prezentujemy na naszych stronach.
 • Piętnastka New Life'M

  Piętnastka New Life'M

  24 listopada w Łodzi odbędzie się wyjątkowy koncert grupy New Life'M z okazji 15-lecia istnienia. W jej składzie zobaczyć będzie można m.in. Mietka Szcześniaka i Natalię Niemen.
 • Rocznica śmierci Niemena

  Rocznica śmierci Niemena

  Trzy lata temu, 17 stycznia 2004 roku, odszedł Czesław Niemen, jeden z najwybitniejszych polskich artystów.
 • Rocznica śmierci Niemena

  Rocznica śmierci Niemena

  Rok temu, 17 stycznia 2004 roku, z powodu choroby nowotworowej, zmarł Czesław Niemen, jeden z najwybitniejszych polskich artystów. Z tej okazji w warszawskim Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się spotkanie fanów Niemena.
 • Cz. Niemen: Książka

  Cz. Niemen: Książka

  Ukazała się pierwsza w Polsce monografia Czesława Niemena. Autorem książki "Czesław Niemen. Kiedy się dziwić przestanę..." jest Roman Radoszewski, dziennikarz, prywatnie wielki fan artysty, który pracował nad nią 17 lat.
 • Sopot 2004: Niemen, Krawczyk i Francja

  Sopot 2004: Niemen, Krawczyk i Francja

  Znany jest już program tegorocznego festiwalu w Sopocie. Pierwszy wieczór poświęcony będzie pamięci Czesława Niemena; 40-lecie kariery będzie też świętował Krzysztof Krawczyk. Gwiazdami drugiego koncertu, "Vive la France!", będą Patricia Kaas, In-Grid i Kate Ryan. Impreza odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia.