Niegrzeczni

Artykuły - Niegrzeczni (53)

 • Selena Gomez niegrzeczna

  Selena Gomez niegrzeczna

  Selena Gomez zagra jedną z głównych ról w niezależnym dramacie Harmony'ego Korine'a "Spring Breakers", opowiadającym o gangu nastolatek, rabujących restauracje w celu uzbierania pieniędzy na wakacje.
 • Młodzi - grzeczni i przewidywalni

  Młodzi - grzeczni i przewidywalni

  Jeden sondaż, a raczej jego interpretacja - poruszył lawinę. Komentarzy, westchnień i zaprzeczeń. Tytułów na pierwszych stronach gazet. Chodzi mi o sondaż wskazujący, że młodzi ludzie w wieku 18-24 lat już nie wstydzą się głosować na PiS, ba, w ich grupie PiS przeskakuje Platformę. Wprawdzie zaraz potem paru socjologów to sprostowało, tłumacząc, że dziennikarze źle wszystko zinterpretowali, że Platforma wciąż wygrywa w grupie najmłodszych wyborców, ale kto w dzisiejszych czasach zajmuje się sprostowaniami...
 • Smuda: Peszko? Aż za grzeczny...

  O Peszce, Meliksonie, Rogerze, kłopotach z bramkarzami opowiada w wywiadzie dla INTERIA.PL selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda.
 • "Niegrzeczny" Northug okazał się wielkim dobroczyńcą

  "Niegrzeczny" Northug okazał się wielkim dobroczyńcą

  Norweski narciarz Petter Northug, krytykowany za niegrzeczne i niesportowe zachowanie, okazał się dobroczyńcą i przekazał już milion koron (500 tys.złotych) z uzyskanych w swojej karierze premii dla organizacji pomagającej dzieciom na całym świecie.
 • Bjoergen: Jestem zbyt grzeczna

  Bjoergen: Jestem zbyt grzeczna

  Norweska biegaczka narciarska Marit Bjoergen uważa, że powodem zajęcia dopiero dziesiątego miejsca w niedzielnym sprincie Pucharu Świata w estońskim Otepaeae były słaba taktyka i zbyt mało agresywna walka.
 • Niegrzeczni guru finansowego świata

  Niegrzeczni guru finansowego świata

  Ostatnio znów coraz głośniej o zarzutach stawianych finansowym guru i wymierzanych im karach. Nie tak dawno na tapetę wróciły stare grzeszki George'a Sorosa, największego awanturnika rynków i recydywisty. Teraz przyszedł czas na Marka Mobiusa. Nie są to z pewnością sprawy wielkiego kalibru, ale przywodzą wspomnienia tych najbardziej głośnych i refleksję nad tym, jak działają najwięksi magowie rynków, co mogą, a czego nie i jak ich wypowiedzi wpływają na innych oraz jak się mają ich słowa do tego, co rzeczywiście robią.
 • Parkowanie "na grzecznego"

  Szczecińscy kierowcy z powodu braku miejsc parkingowych w centrum miasta parkują samochody metodą "na grzecznego" - świadomie blokują inny pojazd pozostawiając kartkę z numerem telefonu i prośbą, by zadzwonić jeśli auto przeszkadza. Policja twierdzi, że to niezgodne z prawem.
 • Kibice Manchesteru są grzeczni

  Kibice Manchesteru są grzeczni

  Kilkuset goszczących w Poznaniu kibiców Manchesteru City, przybyłych na mecz piłkarskiej Ligi Europejskiej z Lechem, nie powoduje żadnych kłopotów - poinformował w czwartek rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.
 • "Cholernie niegrzeczni" Die Antwoord: Posłuchaj debiutu!

  "Cholernie niegrzeczni" Die Antwoord: Posłuchaj debiutu!

  "Wciągające, przerażające i fascynujące" - tak mówi się o twórczości pochodzącej z Republiki Południowej Afryki grupy Die Antwoord, którą pamiętamy z tegorocznego Open'era w Gdyni. Tylko u nas możecie posłuchać obszernych fragmentów ich debiutanckiej płyty "$0$".
 • "Jak Balotelli byliśmy niegrzecznymi chłopcami"

  "Jak Balotelli byliśmy niegrzecznymi chłopcami"

  Roberto Mancini, trener angielskiego klubu piłkarskiego Manchester City, do którego przeszedł z Interu Mediolan Mario Balotelli, broni swego nowego podopiecznego słowami - "o wszystkich z nas, gdy byliśmy młodzi, mówiono niegrzeczni chłopcy".

Filmy - Niegrzeczni (6)

 • Noblista i niegrzeczna dziewczynka

  Zawsze, kiedy jest mowa o "Szelmostwach niegrzecznej dziewczynki", pojawia się to pytanie: Kto to jest?! - śmieje się Mario Vargas Llosa. - Niewątpliwie ta niegrzeczna dziewczynka ma jakiś swój pierwowzór w rzeczywistości, bo tak jest ze wszystkimi bohaterami.
 • Moda dla niegrzecznych dziewczynek

  Kolekcja jest bardzo angielska. Mocno związana z brytyjską arystokracją, ale córeczka jest trochę niegrzeczna. Podkrada mamie piękne kreacje haute couture, bierze też coś z szafy babci i ucieka do Londynu, gdzie staje się rockową dziewczyną - tak o swojej nowej kolekcji mówi projektant, Paul Smith.
 • Big Cyc, czyli niegrzeczni chłopcy

  Z niegrzecznymi chłopakami jest fajniej - przekonują członkowie zespołu Big Cyc w INTERIA.TV i w najnowszym teledysku.
 • Niegrzeczne dziecko to... skarb!

  The NewsMarket: Naukowcy twierdzą, że kiedy dwulatek kaprysi i krzyczy, jego rodzice powinni się cieszyć. To znak, że maluch rozwija się prawidłowo.