niegospodarność

Artykuły - Niegospodarność (8)

 • "Rzeczpospolita": Niegospodarność Kancelarii Premiera za 70 mln zł

  "Rzeczpospolita": Niegospodarność Kancelarii Premiera za 70 mln zł

  200 porcelanowych filiżanek za kwotę 37 tys. zł, 108 bryłek bursztynu o wartości ponad 38 tys. zł czy wysokie podwyżki. Wszystko to mimo bardzo złej sytuacji finansowej Kancelarii Premiera – gazeta ujawnia szczegóły audytu przeprowadzonego w Centrum Usług Wspólnych Kancelarii Premiera, który zleciła obecna szefowa kancelarii Beata Kempa.
 • Powolna śmierć Tele-PERN

  Tele-PERN chyli się ku upadkowi i jest obciążone wieloma procesami sądowymi. Pech, zły nadzór, a może niegospodarność.
 • Jak wykorzystano IX NFI

  Oskarżony w procesie o niegospodarność w IX Narodowym Funduszu Inwestycyjnym im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Andrzej Modrzejewski (były prezes PKN Orlen) złożył w środę przed Sądem Okręgowym w Warszawie wyjaśnienia. Nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.
 • Niegospodarność w Kompanii Węglowej?

  Niegospodarność w Kompanii Węglowej?

  Katowicka prokuratura bada, czy przedstawiciele Kompanii Węglowej dopuścili się niegospodarności, składając zlecenia bez przetargu. Śledztwo dotyczy przede wszystkim jednego z zamówień, wartego blisko sto milionów złotych.
 • Władza we właściwe ręce

  Rozmowa z Jerzym Polaczkiem, wiceprzewodniczącym Sejmowej Komisji Infrastruktury.
 • Niegospodarność w bydgoskiej Polonii

  Drogie koniaki, przejazdy taksówką z Bydgoszczy do Warszawy - tak miejskimi pieniędzmi rządziły byłe władze klubu sportowego Polonia w Bydgoszczy. Żużlowy mistrz polski m.in. przez bałaganiarstwo kierownictwa ma 4 mln zł długu.
 • Niejasności w Penetratorze

  Prokuratura nadzoruje postępowanie przygotowawcze w sprawie o niegospodarność w Domu Maklerskim Penetrator. Sytuację i działalność finansową brokera bada też Komisja Papierów Wartościowych i Giełd. Według informatora PARKIETU, domowi maklerskiemu grozi upadłość. Przedstawione dane są nieprawdziwe - broni się zarząd.
 • Niegospodarność w Daewoo

  Śledztwo w sprawie niegospodarności w lubelskiej spółce Daewoo Motor Polska wszczęła lubelska Prokuratura Okręgowa. Doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez zarząd spółki złożyły działające w firmie związki zawodowe.