Film - Niedojrzali

Artykuły - Niedojrzali (8)

 • Piotr Fronczewski: Aktor dojrzały

  Piotr Fronczewski: Aktor dojrzały

  Drugiego takiego ze świecą szukać! Powiedzenie "klasa sama w sobie" powstało chyba z myślą o Piotrze Fronczewskim. Na planie profesjonalny. Poza nim - uroczy, szarmancki, choć skryty.
 • Młodzieńcza strona dojrzałej miłości

  Młodzieńcza strona dojrzałej miłości

  Na ekranach kin oglądać już możemy francuską komedię romantyczną "Zakochana bez pamięci", w której w głównych rolach wystąpili ulubieńcy publiczności znad Sekwany: Juliette Binoche i Matthieu Kassovitz.
 • Wolszczak: Dojrzałe aktorki dostają mniej

  Wolszczak: Dojrzałe aktorki dostają mniej

  "Kobiety w pewnym wieku przestają dostawać role" - mówi Grażyna Wolszczak. I choć ona sama jest dumna ze swojego wieku, przyznaje, że w jej zawodzie lata kobiecie liczy się inaczej.
 • Dojrzała miłość, czyli "Piąta pora roku"

  Dojrzała miłość, czyli "Piąta pora roku"

  Trwają zdjęcia do nowego filmu Jerzego Domaradzkiego "Piąta pora roku". Obraz opowiada o niespodziewanej miłości dojrzałych kochanków. W głównych rolach Marian Dziędziel i Ewa Wiśniewska.
 • Doskonale dojrzała Monica Bellucci

  Doskonale dojrzała Monica Bellucci

  Zdjęcie roznegliżowanej Moniki Bellucci z jej urodzoną w maju córeczką Leonie, widnieje na okładce najnowszego numeru włoskiej edycji "Vanity Fair".
 • Dojrzałe "You Can Dance"

  Dojrzałe "You Can Dance"

  W środę, 7 kwietnia, fani programu tanecznego "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zobaczą jak najlepsza 14-tka tancerzy piątej edycji show poradzi sobie z występami na żywo. Jak uczestnicy poradzą sobie z tremą przed milionową publicznością ciekawi są również jurorzy programu.
 • Dojrzała "Babska Muza"

  Dojrzała "Babska Muza"

  "Chcemy stworzyć przestrzeń do dyskusji o problemach dotykających współczesne kobiety" - mówią organizatorzy filmowego cyklu poznańskiego kina Muza - "Babska Muza". Podczas trzeciego spotkania, 3 grudnia o godz. 20.00, widzowie obejrzą znakomity film z Marianne Faithfull w roli głównej, "Irina Palm".
 • Dojrzały Harry Potter

  Dojrzały Harry Potter

  Producent David Heyman w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów uchylił rąbka tajemnicy na temat przygotowywanej obecnie trzeciej filmowej opowieści o przygodach małego czarodzieja, filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu". Na fotelu reżysera zasiądzie tym razem meksykański twórca Alfonso Cuarón.