Niedojrzali

Artykuły - Niedojrzali (38)

 • Piotr Fronczewski: Aktor dojrzały

  Piotr Fronczewski: Aktor dojrzały

  Drugiego takiego ze świecą szukać! Powiedzenie "klasa sama w sobie" powstało chyba z myślą o Piotrze Fronczewskim. Na planie profesjonalny. Poza nim - uroczy, szarmancki, choć skryty.
 • Młodzieńcza strona dojrzałej miłości

  Młodzieńcza strona dojrzałej miłości

  Na ekranach kin oglądać już możemy francuską komedię romantyczną "Zakochana bez pamięci", w której w głównych rolach wystąpili ulubieńcy publiczności znad Sekwany: Juliette Binoche i Matthieu Kassovitz.
 • Szczerba (PO): Prezydentura dojrzała, niezależna, aktywna

  Dojrzała, niezależna i aktywna - mówi o prezydenturze Bronisława Komorowskiego Michał Szczerba (PO). Zwrócił uwagę, że prezydent nie unika mediacji w "gorących" sprawach - wymienił w tym kontekście m.in. ACTA i wydłużenie wieku emerytalnego.
 • Dojrzały debiut Pathology

  Dojrzały debiut Pathology

  W serwisie Muzzo.pl możecie przedpremierowo posłuchać utworów z debiutanckiego albumu zespołu Pathology - "Screaming Within". W projekt zaangażowany jest Tomasz Struszczyk, wokalista grupy Turbo.
 • Dojrzały rynek CFM

  Dojrzały rynek CFM

  Wynajem długoterminowy samochodów służbowych, po blisko 10 latach popularyzowania, wszedł w końcu w fazę dojrzałą. Ostatnie miesiące zmagań o klientów, intensywna rywalizacja z konkurencją w atmosferze cięć, likwidacji kratki, wzrostu cen polis ubezpieczeniowych i nienajlepszych przecież nastrojów przedsiębiorców, były swoistym testem na dojrzałość rynku CFM - wynika z najnowszego raportu Instytutu Keralla Research, podsumowującego pierwsze półrocze 2011 roku.
 • Wolszczak: Dojrzałe aktorki dostają mniej

  Wolszczak: Dojrzałe aktorki dostają mniej

  "Kobiety w pewnym wieku przestają dostawać role" - mówi Grażyna Wolszczak. I choć ona sama jest dumna ze swojego wieku, przyznaje, że w jej zawodzie lata kobiecie liczy się inaczej.
 • Dojrzała miłość, czyli "Piąta pora roku"

  Dojrzała miłość, czyli "Piąta pora roku"

  Trwają zdjęcia do nowego filmu Jerzego Domaradzkiego "Piąta pora roku". Obraz opowiada o niespodziewanej miłości dojrzałych kochanków. W głównych rolach Marian Dziędziel i Ewa Wiśniewska.
 • Bezkompromisowi, dojrzali i odważni

  Bezkompromisowi, dojrzali i odważni

  Jaka jest nowa płyta Myslovitz "Nieważne jak wysoko jesteśmy..."? Fani zespołu będą musieli cierpliwie poczekać aż do dnia premiery albumu, który muzycy formacji określają przymiotnikami: "bezkompromisowy", "odważny" czy "dojrzały".
 • Sikorski: Słowa prezesa PiS o stratach dla marki RP niedojrzałe

  Sikorski: Słowa prezesa PiS o stratach dla marki RP niedojrzałe

  Szef MSZ Radosław Sikorski określił jako "niedojrzałe" zarzuty prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, że marka naszego kraju została "zagrożona i spostponowana" przez działania Rosji ws. katastrofy smoleńskiej. - Media światowe nie żyją tym tematem - stwierdził.
 • Idolka nastolatków nagrała "dojrzały" album

  Idolka nastolatków nagrała "dojrzały" album

  26-letnia kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne zamierza uciec od wizerunku zbuntowanej nastolatki. Według słów gwiazdy, jej najnowszy album jest "dojrzały".