niedocenianie

Artykuły - Niedocenianie (47)

 • Gdy ciągle porównujesz swoje dziecko do innych...

  Gdy ciągle porównujesz swoje dziecko do innych...

  Obserwujesz, jak twój nastolatek wypada na tle kolegów. Gdy przynosi ze szkoły piątkę, pytasz, ile było szóstek. Taka sytuacja nie służy ani tobie, ani dziecku.
 • Kobieta, skarb niedoceniany

  W ciągu ostatnich sześciu lat firmy, w zarządach których była przynajmniej jedna kobieta, osiągały o 26 proc. lepsze wyniki niż te zarządzane wyłącznie przez mężczyzn - wynika z raportu Credit Suisse Research Institute, na który powołuje się "Dziennik Gazeta Prawna".
 • BGŻ docenia Neucę

  Analitycy BM BGŻ w raporcie z 3 sierpnia, podwyższyli wycenę akcji Torfarmu do 103,30 zł, podtrzymując jednocześnie rekomendację "kupuj".
 • Rostowski: Polacy docenią reformę emerytalną

  Rostowski: Polacy docenią reformę emerytalną

  - Jestem przekonany, że Polacy docenią reformę emerytalną w następnych kilku miesiącach, bo wzmocni ona także Polskę - powiedział w środę minister finansów Jacek Rostowski.
 • Niedoceniane narzędzia inwestowania

  Niedoceniane narzędzia inwestowania

  Na warszawskiej giełdzie inwestorzy mają spory wybór instrumentów, dających szerokie możliwości. Po wiele z nich sięgają jednak rzadko i niechętnie, pozbawiając się interesujących możliwości.
 • DM BPS docenia Bogdankę

  Dom Maklerski Bank BPS w raporcie z 29 lutego wydał dla akcji Bogdanki rekomendację "kupuj", ustalając cenę docelową akcji spółki na 144,8 zł.
 • Zagranica docenia złotego

  Euro/dolar obecnie znajduje się w korekcie rozpoczętego w początku roku trendu wzrostowego. Przed rozpoczęciem sesji na Starym Kontynencie notowania euro w stosunku do dolara testują opór na poziomie 1,3290. Dziś prawdopodobne jest przebicie tego poziomu i w najbliższych dniach zejście kursu do linii trendu w okolice 1,3190. Wczoraj nie obserwowaliśmy dużej zmienności na rynku nawet po zaskakującym spadku wartości indeksu ISM dla przemysłu w USA za luty (z 54,1 do 52,4).
 • Niedoceniany kredyt w rachunku

  Niedoceniany kredyt w rachunku

  Polacy preferują kredyty ratalne. Stosunkowo rzadko korzystają natomiast z kredytów w rachunku. Expander zwraca jednak uwagę na to, że niedoceniany kredyt w koncie jest wygodnym i często tanim sposobem finansowania wydatków konsumpcyjnych.
 • Zagraniczne banki nie doceniają Polski

  Zagraniczne banki nie doceniają Polski

  Czołowe banki inwestycyjne zaprezentowały bardziej pesymistyczne niż rząd prognozy dotyczące polskiej gospodarki. To nie pierwszy raz kiedy jesteśmy niedoceniani przez zagraniczne instytucje.
 • Niedoceniany "Nergal factor"

  Niedoceniany "Nergal factor"

  Tomasz Lis w programie Kuby Wojewódzkiego stwierdził, że awantura o Nergala znacząco wpłynęła na wynik wyborów parlamentarnych, przyczyniając się do sukcesu Ruchu Palikota.