nie żyje

Synonimy:
śmierć,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Nie żyje (3297)

Filmy - Nie żyje (71)

 • Ślubne plany pokrzyżowane przez tragedię. Dramatyczna śmierć Polaka w Armenii

  Małgorzata Lurzyńska opowiedziała o wspólnym życiu z narzeczonym Piotrem Bargołem oraz tragedii, która doprowadziła do jego śmierci. - Byliśmy bardzo szczęśliwi, bo żyliśmy bardzo intensywnie i spełnialiśmy wszystkie nasze marzenia – powiedziała. Do przykrego zdarzenia doszło podczas schodzenia z góry Aragac w Armenii. – Wycieczki, które się tam wybierały, to byli rodzice z dziećmi, więc to było popularne miejsce – wyjaśniła. - Nawet jakby ktoś wymyślił taki horror, to stwierdziłabym, że scenarzysta przesadził - zaznaczyła. Jak doszło do wypadku? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Whitney Houston: Nieszczęśliwa super gwiazda

  Wielbiciele pamiętają jej zjawiskowy głos i przebojowe piosenki. O trudnym życiu nieżyjącej amerykańskiej wokalistki opowiada film "Whitney", który zobaczymy ósmego sierpnia w TVP 2, dzień przed rocznicą jej urodzin.
 • Kazimierz Kutz (1929-2018)

  Po sto razy pytał: "Jadłeś dziś? Głodny nie jesteś? A łóżko kupiłeś?". Bliscy zapamiętali Kazimierza Kutza jako troskliwego człowieka obdarzonego wielkim sercem.
 • Zmarli w ostatnich dwunastu miesiącach

  W ostatnich dwunastu miesiącach odeszło od nas wielu wybitnych przedstawicieli świata polityki, kultury i sztuki. Prezentujemy sylwetki niektórych z nich.