Muzyka - Nie wiadomo

Artykuły - Nie wiadomo (269)

 • Madonna i Elton John: Kpiny czy zgoda?

  Madonna i Elton John: Kpiny czy zgoda?

  Piosenkarka zadedykowała Eltonowi Johnowi jeden z utworów podczas koncertu w Nicei. Nie wiadomo, czy Madonna rzeczywiście chce pogodzić się z brytyjskim gwiazdorem czy może dała mu prztyczka w nos.
 • "X Factor": Kto z kim w finale?

  "X Factor": Kto z kim w finale?

  Wiemy, że finałowa trójka programu "X Factor" wystąpi w niedzielnym (5 czerwca) odcinku w duetach z gwiazdami: Basią Trzetrzelewską, Alexandrą Burke i Maciejem Maleńczukiem. Nie wiadomo natomiast, jaki będzie podział na pary.
 • 46-letnia skandalistka prosi o pomoc

  46-letnia skandalistka prosi o pomoc

  Kontrowersyjna wokalistka Courtney Love szuka pomocy. Właśnie zaapelowała do swojego przyjaciela Marlona Richardsa, syna słynnego gitarzysty Rolling Stones, o pomoc w walce z jej "uzależnieniami". Nie wiadomo o jakich nałogach mowa. 46-letnia piosenkarka przyznała się w przeszłości do swego uzależnienia od kokainy i heroiny.
 • Co dalej z Pussycat Dolls?

  Co dalej z Pussycat Dolls?

  Nie wiadomo jaka przyszłość czeka popularny girlsband Pussycat Dolls. Liderka Nicole Scherzinger skłania się ku solowej karierze.
 • Pohoda: Kraftwerk na pietruszce

  Pohoda: Kraftwerk na pietruszce

  W każdy weekend wakacji, na terenie naszego kraju, odbywa się jakiś festiwal. Można nawet mówić o klęsce urodzaju - tyle tego, że nie wiadomo na co się zdecydować. Tymczasem, warto spojrzeć za naszą południową granicę, gdzie w słowackim Trenczynie, w dniach 8-10 lipca odbyła się kolejna, 14. już edycja, festiwalu Bažant Pohoda. Impreza o niesamowitej atmosferze ("pohoda" możemy przetłumaczyć jako "luzik") i świetnej obsadzie, na której ciężko spotkać Polaka. Żałujcie! Koncerty w tym roku dali m.in. Ian Brown, The xx, Does It Offend You, Yeah?, Friendly Fires, Crystal Castles, The Stranglers, Klaxons, Scissor Sisters i wielu innych.
 • Eurowizja: Zamieszanie na Ukrainie

  Eurowizja: Zamieszanie na Ukrainie

  Wciąż nie wiadomo, kto będzie reprezentował Ukrainę na tegorocznej Eurowizji. Zorganizowane ponownie preselekcje wygrała piosenka Alyoshy, która łamie wymogi regulaminu.
 • Aerosmith: Po prostu rozłączył się...

  Aerosmith: Po prostu rozłączył się...

  Nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy Aerosmith. Oficjalnie nie ma potwierdzenia tego, że wokalista Steven Tyler odszedł z zespołu, choć podobno jego (byli?) koledzy rozważają nawet zakończenie kariery.
 • Madonna pojedzie do Oświęcimia

  Madonna pojedzie do Oświęcimia

  Podczas pobytu w Polsce Madonna chce odwiedzić muzeum w Auschwitz-Birkenau, nie wiadomo jednak, kiedy a nawet czy się to stanie. "Królowa popu" na koncert przyleciała z Pragi do Warszawy, a do Oświęcimia prawdopodobnie pojedzie w niedzielę..
 • Międzynarodowe Tres.B

  Międzynarodowe Tres.B

  - Jesteśmy takim holendersko- polsko- nie wiadomo jakim zespołem - w rozmowie z INTERIA.PL mówi Misia Furtak, wokalistka zespołu Tres.B, uważanego za muzyczne objawienie tego roku.
 • Nowa piosenka Michaela!

  Nowa piosenka Michaela!

  W sieci pojawiła się piosenka "A Place with No Name" zaśpiewana przez zmarłego pod koniec czerwca Michaela Jacksona. Nie wiadomo kiedy ten utwór został nagrany.