Gry - Nie wiadomo

Artykuły - Nie wiadomo (49)

 • Assassin's Creed: Ubisoft rejestruje nowe domeny

  Assassin's Creed: Ubisoft rejestruje nowe domeny

  Czym jest Assassin's Creed: Initiate? Nie wiadomo, ale kilka dni temu Ubisoft zarejestrował dwanaście nowych domen internetowych, w których przewija się wspomniana nazwa.
 • Destiny: Ruszają zapisy do testów nowej gry Bungie

  Destiny: Ruszają zapisy do testów nowej gry Bungie

  Wciąż nie wiadomo, nad czym pracuje Bungie. Ale już można zapisywać się do testów tajemniczej gry o kodowej nazwie Destiny i tworzonej we współpracy z Activision.
 • Little Inferno: Nowa gra twórców World of Goo

  Little Inferno: Nowa gra twórców World of Goo

  O co w niej chodzi? Nie wiadomo. Wiemy natomiast, że twórcy World of Goo (i kultowej platformówki logicznej Henry Hatsworth) zapowiedzieli swój nowy projekt o nazwie Little Inferno, udostępnili do niego zwiastun i zapraszają graczy do udziału w zamkniętych testach beta.
 • Ruszyły prace nad prequelem Left 4 Dead?

  Ruszyły prace nad prequelem Left 4 Dead?

  Niedawno studio Overkill poinformowało, że pracuje wraz z Valve nad grą będącą połączeniem ich własnej produkcji PAYDAY: The Heist oraz Left 4 Dead, wciąż nie wiadomo dokładnie, o jaki projekt chodzi.
 • CoD: Black Ops 2: Pierwsze informacje 1 maja?

  CoD: Black Ops 2: Pierwsze informacje 1 maja?

  Właściwie w tytule znak zapytania powinniśmy postawić w innym miejscu. O ile bowiem wciąż nie wiadomo, czy nowe Call of Duty, to rzeczywiście Call of Duty: Black Ops 2 (o czym Internet plotkuje od dłuższego czasu), to....
 • Grand Theft Auto V dopiero w przyszłym roku?

  Grand Theft Auto V dopiero w przyszłym roku?

  Wprawdzie Grand Theft Auto V zostało oficjalnie zapowiedziane, ale do tej pory nie wiadomo, kiedy Rockstar zamierza je wydać. Czyżby premiera była planowana dopiero na przyszły rok?
 • Jaki będzie nowy Xbox?

  Jaki będzie nowy Xbox?

  Z każdym dniem zbliżamy się do premiery następcy Xboksa 360. Nie wiadomo, kiedy ona nastąpi, ale za to coraz więcej wiadomo o nowej konsoli Microsoftu.
 • Nowe MMO Blizzarda we współczesnych realiach?

  Nowe MMO Blizzarda we współczesnych realiach?

  O Titanie - nowym MMO Blizzarda - nie wiadomo na razie praktycznie nic. Nic więc dziwnego, że zarówno gracze, jak i media rzucają się na każdy skrawek informacji na ten temat jaki trafia do sieci.
 • Erebos - książka, która zagra czytelnikiem

  Erebos - książka, która zagra czytelnikiem

  Utrata rzeczywistości, gra komputerowa, działanie w amoku. Erebos to gra. Obserwuje cię, myśli, sprawdza, nagradza, grozi. Ale co najważniejsze wciągnie do przeczytania i nie wiadomo jak to się zakończy.
 • Battlefield 3: Beta trybu multiplayer w tym tygodniu?

  Battlefield 3: Beta trybu multiplayer w tym tygodniu?

  Od jakiegoś czasu wiemy, że beta Battlefielda 3 rozpocznie się we wrześniu, wciąż jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie.