wydarzenia - Nie wiadomo

Artykuły - Nie wiadomo (504)

 • Prokuratura bezradna. Nie wiadomo, kiedy próbki ze Smoleńska trafią do Polski

  Prokuratura bezradna. Nie wiadomo, kiedy próbki ze Smoleńska trafią do Polski

  - Chcemy, by próbki z wraku tupolewa i miejsca katastrofy samolotu trafiły z Rosji do Polski jak najszybciej, nawet do końca roku - usłyszał reporter RMF w Naczelnej Prokuraturze Wojskowej. Okazuje się jednak, że sprowadzenie materiału zebranego podczas ostatniej wizyty biegłych w Smoleńsku może potrwać znacznie dłużej.
 • CBOS: Co Polacy myślą o błędach w identyfikacji ofiar katastrofy smoleńskiej

  Ponad połowa Polaków uważa, że błędy w identyfikacji ofiar katastrofy smoleńskiej to wynik pomyłki, a nie zaniedbań. Niemal tylu samo badanych jest zdania, że teraz nie wiadomo, które szczątki gdzie są pochowane - wynika z najnowszego sondażu CBOS.
 • Francja: Brytyjscy turyści zabici w okolicach Annecy

  Francja: Brytyjscy turyści zabici w okolicach Annecy

  Troje prawdopodobnie brytyjskich turystów - najpewniej rodzina, która przebywała na wakacjach - zostało zastrzelonych w środę w okolicach jeziora Annecy w południowo-wschodniej Francji - podała w czwartek agencja AFP, powołując się na lokalną prokuraturę. Na razie nie wiadomo, jakie mogły być motywy zbrodni.
 • Katastrofa w Maroku. 42 osoby nie żyją

  Katastrofa w Maroku. 42 osoby nie żyją

  W wyniku katastrofy autobusu pod Marakeszem śmierć poniosło wiele osób. Nie wiadomo póki co, czy byli wśród nich polscy turyści.
 • Policja szuka lwa w okolicach Londynu

  Policja z hrabstwa Essex ostrzegła w poniedziałek mieszkańców wsi St Osyth, około 90 km na wschód od Londynu, o możliwym zagrożeniu z powodu lwa, który miał pojawić się w okolicy. Duże siły policyjne poszukują drapieżnika. Nie wiadomo, skąd zwierzę uciekło.
 • Wreszcie. Wrak wraca do Polski. Kiedy konkretnie? Niestety, nie wiadomo...

  Wreszcie. Wrak wraca do Polski. Kiedy konkretnie? Niestety, nie wiadomo...

  Po ponad dwóch latach od katastrofy pod Smoleńskiem rozpoczęły się przygotowania do sprowadzenia do Polski wraku samolotu TU 154M.
 • Pod plandeką do raju

  Nie wiadomo, ilu ludziom co roku udaje się przejechać do Polski lub dalej. W 2011 r. straży granicznej udało się zatrzymać 18 nielegalnych imigrantów. W tym roku do tej pory ośmiu - donosi "Gazeta Wyborcza".
 • Są taśmy, które pogrążą polityków PO?

  Są taśmy, które pogrążą polityków PO?

  Rzecznik rządu Paweł Graś pytany we wtorek o pogłoski na temat kolejnych taśm, które miałyby obciążać tym razem polityków PO, również odpowiedział, że nic mu o tym nie wiadomo.
 • Nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. W Mińsku stanie pomnik bezpieczniaków

  Nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. W Mińsku stanie pomnik bezpieczniaków

  W Mińsku stanie pomnik służby bezpieczeństwa, a na którym znajdzie się m.in. podobizną Feliksa Dzierżyńskiego - informuje w środę na swojej stronie internetowej białoruska "Narodnaja Gazieta".
 • Dwa myśliwce Tornado rozbiły się u wybrzeży Szkocji

  Dwa brytyjskie myśliwce GR4 Tornado rozbiły się we wtorek u wybrzeży Szkocji. Nie wiadomo na razie, co stało się z pilotami. Są doniesienia o wyłowieniu z morza dwóch osób.