Sport - Nie wiadomo

Artykuły - Nie wiadomo (383)

 • Rajd Dakar: Hołowczyc nie ma już umowy z Orlen Teamem

  Rajd Dakar: Hołowczyc nie ma już umowy z Orlen Teamem

  Krzysztof Hołowczyc, który jako kierowca Orlen Teamu dwa razy zajął w Rajdzie Dakar piąte miejsce, nie ma w obecnym sezonie podpisanego kontraktu z tym zespołem. Na razie nie wiadomo, czy były rajdowy mistrz Europy wystartuje w kolejnej edycji imprezy.
 • T-Mobile Ekstraklasa - Mila wrócił do treningów

  Pomocnik Śląska Wrocław Sebastian Mila, który w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała naderwał mięsień dwugłowy uda, rozpoczął w czwartek treningi indywidualne. Jednak nie wiadomo czy zagra w niedzielnym spotkaniu z Lechią Gdańsk.
 • Mateusz Matczak przeszedł operację

  Reprezentant Polski w pływaniu Mateusz Matczak przeszedł operację usunięcia krwiaka i zmniejszenia obrzęku mózgu. 23-letni zawodnik nadal przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej w łódzkim szpitalu im. Barlickiego. Nadal też nie wiadomo, co było powodem urazów.
 • Mila naderwał mięsień dwugłowy uda

  Pomocnik Śląska Wrocław Sebastian Mila, który z powodu kontuzji musiał opuścić boisko w 29. minucie sobotniego spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała, naderwał mięsień dwugłowy uda i obecnie nie wiadomo jeszcze kiedy wróci do treningów.
 • Pływak Mateusz Matczak w śpiączce

  Pływak Mateusz Matczak w śpiączce

  Reprezentant Polski w pływaniu Mateusz Matczak z obrażeniami głowy i ręki trafił do jednego z łódzkich szpitali, gdzie jest utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. Na razie nie wiadomo, co było powodem urazów.
 • Atom Trefl negocjuje z Małgorzatą Glinką

  Jest szansa, że w przyszłym sezonie w zespole mistrzyń Polski występować będzie Małgorzata Glinka. Nie wiadomo natomiast, czy siatkarki Atomu Trefl Sopot nadal będzie prowadził włoski trener Alessandro Chiappini, który podobno ma przenieść się do Azerbejdżanu.
 • Nadal nie wiadomo, gdzie jest Tomasz Cichocki w rejsie dookoła świata

  Nadal nie wiadomo, gdzie jest Tomasz Cichocki, który 1 lipca na "Polskiej Miedzi" rozpoczął samotny rejs wokół globu. Z powodu awarii systemu łączności nie ma kontaktu z żeglarzem od 21 listopada. Ostatnia zarejestrowana pozycja jachtu pochodzi z 13 marca.
 • Nadal nie wiadomo, gdzie odbędzie się finał Pucharu Polski

  Nadal nie wiadomo, gdzie odbędzie się finał Pucharu Polski

  Do poniedziałku zostanie podjęta ostateczna decyzja o miejscu rozegrania finału Pucharu Polski. Data - 24 kwietnia - pozostaje bez zmian - poinformowała rzeczniczka PZPN Agnieszka Olejkowska. Wcześniej Grzegorz Lato zapowiadał, że decyzja zapadnie w piątek.
 • Nie można ustalić, gdzie jest Tomasz Cichocki w rejsie dookoła świata

  Mija 267. dzień samotnego rejsu wokół globu Tomasza Cichockiego na "Polskiej Miedzi". 53-letni żeglarz, który 1 lipca wypłynął z Brestu i wraca już do francuskiego portu, powinien minąć równik. Jednak od 10 dni nie wiadomo, gdzie znajduje się olsztynianin.
 • Wicemistrz olimpijski nie zagra do końca sezonu

  Wicemistrz olimpijski nie zagra do końca sezonu

  Hiszpan Rudy Fernandez - czołowy koszykarz Denver Nuggets i wicemistrz olimpijski z 2008 roku - z powodu kontuzji pleców nie zagra prawdopodobnie do końca tego sezonu NBA. Zawodnik musi przejść operację.