Nie wiadomo

Artykuły - Nie wiadomo (1861)

 • Jakie są przyczyny nadwagi

  Jakie są przyczyny nadwagi

  Nie potrafisz utrzymać diety, mimo że bardzo chcesz schudnąć? Możliwe, że twój organizm robi wszystko, by ci się nie udało. Poznaj sekrety, które pomogą ci przekonać go do odchudzania.
 • Mamy 30 mld m sześc. gazu, którego nie wydobywamy. Nie wiadomo dlaczego

  Mamy 30 mld m sześc. gazu, którego nie wydobywamy. Nie wiadomo dlaczego

  Polska ma 30 mld m sześc. gazu, który nie jest wydobywany. Traci na tym budżet, ale państwo nic nie może zrobić, bo decyzja o eksploatacji należy do właściciela złoża, którym w większości przypadków jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo.
 • Prokuratura bezradna. Nie wiadomo, kiedy próbki ze Smoleńska trafią do Polski

  Prokuratura bezradna. Nie wiadomo, kiedy próbki ze Smoleńska trafią do Polski

  - Chcemy, by próbki z wraku tupolewa i miejsca katastrofy samolotu trafiły z Rosji do Polski jak najszybciej, nawet do końca roku - usłyszał reporter RMF w Naczelnej Prokuraturze Wojskowej. Okazuje się jednak, że sprowadzenie materiału zebranego podczas ostatniej wizyty biegłych w Smoleńsku może potrwać znacznie dłużej.
 • CBOS: Co Polacy myślą o błędach w identyfikacji ofiar katastrofy smoleńskiej

  Ponad połowa Polaków uważa, że błędy w identyfikacji ofiar katastrofy smoleńskiej to wynik pomyłki, a nie zaniedbań. Niemal tylu samo badanych jest zdania, że teraz nie wiadomo, które szczątki gdzie są pochowane - wynika z najnowszego sondażu CBOS.
 • Janusz Korwin-Mikke nawrzucał nie temu inwalidzie, co trzeba. Kuriozalne

  Janusz Korwin-Mikke nawrzucał nie temu inwalidzie, co trzeba. Kuriozalne

  JKM coś nie ma szczęścia w życiu. A to nieszczęśliwe tezy o paraolimpiadzie wysnuje, a to pomyli ludzie na wózkach. I teraz biadoli na blogu, kaja się i przeprasza. Opisujemy, jak - według Korwina - wyglądała słynna sprawa z wulgarnym obrażeniem przez niego poruszającego się na wózku senatora Jana Libickiego.
 • Francja: Brytyjscy turyści zabici w okolicach Annecy

  Francja: Brytyjscy turyści zabici w okolicach Annecy

  Troje prawdopodobnie brytyjskich turystów - najpewniej rodzina, która przebywała na wakacjach - zostało zastrzelonych w środę w okolicach jeziora Annecy w południowo-wschodniej Francji - podała w czwartek agencja AFP, powołując się na lokalną prokuraturę. Na razie nie wiadomo, jakie mogły być motywy zbrodni.
 • Katastrofa w Maroku. 42 osoby nie żyją

  Katastrofa w Maroku. 42 osoby nie żyją

  W wyniku katastrofy autobusu pod Marakeszem śmierć poniosło wiele osób. Nie wiadomo póki co, czy byli wśród nich polscy turyści.
 • Policja szuka lwa w okolicach Londynu

  Policja z hrabstwa Essex ostrzegła w poniedziałek mieszkańców wsi St Osyth, około 90 km na wschód od Londynu, o możliwym zagrożeniu z powodu lwa, który miał pojawić się w okolicy. Duże siły policyjne poszukują drapieżnika. Nie wiadomo, skąd zwierzę uciekło.
 • Assassin's Creed: Ubisoft rejestruje nowe domeny

  Assassin's Creed: Ubisoft rejestruje nowe domeny

  Czym jest Assassin's Creed: Initiate? Nie wiadomo, ale kilka dni temu Ubisoft zarejestrował dwanaście nowych domen internetowych, w których przewija się wspomniana nazwa.
 • Madonna i Elton John: Kpiny czy zgoda?

  Madonna i Elton John: Kpiny czy zgoda?

  Piosenkarka zadedykowała Eltonowi Johnowi jeden z utworów podczas koncertu w Nicei. Nie wiadomo, czy Madonna rzeczywiście chce pogodzić się z brytyjskim gwiazdorem czy może dała mu prztyczka w nos.