Nie ma mowy!

Artykuły - Nie ma mowy! (5)

 • "Nie ma mowy!" [recenzja]: Przyjemnie i przewidywalnie

  "Nie ma mowy!" [recenzja]: Przyjemnie i przewidywalnie

  Co jakiś czas na ekranach kin pojawiają się takie historie o miłości. Bezpieczne, sympatyczne, z happy endem. Główni bohaterowie na początku działają sobie na nerwy, a po kilku spotkaniach zaczynają czuć do siebie miętę. Zakochują się, bo miłość w takich produkcjach jest nieunikniona.
 • "Nie ma mowy!": Ich troje

  "Nie ma mowy!": Ich troje

  5 sierpnia na ekrany polskich kin trafi romantyczna komedia "Nie ma mowy!" z Jasonem Sudeikisem i Rebeccą Hall w rolach głównych. Przedpremierowo w Interii możecie zobaczyć fragment filmu.
 • "Nie ma mowy": Kobieta, mężczyzna i duch [fragment filmu]

  "Nie ma mowy": Kobieta, mężczyzna i duch [fragment filmu]

  "Nie ma mowy" to romantyczna komedia o przeciwieństwach, które się przyciągają. W bohaterów opowieści wcielają się Rebecca Hall i Jason Sudeikis. Tytuł pojawi się na ekranach polskich kin 5 sierpnia. Zobaczcie fragment filmu - tylko w Interii!
 • mBank: Sytuacja finansowa banku jest bardzo dobra

  mBank: Sytuacja finansowa banku jest bardzo dobra

  - Sytuacja finansowa mBanku jest bardzo dobra i nie ma mowy o jakichkolwiek trudnościach - przekonuje Krzysztof Olszewski rzecznik prasowy mBanku. Oświadczenie przedstawiciela jednego z najpopularniejszych internetowych banków w Polsce nie jest przypadkowe. Już wczoraj pojawiły się w sieci informacji o możliwej "niewypłacalności banku" (cytat z internetowych dyskusji).
 • Dolar po 4 złote, co dalej?

  Stało się nieuniknione, po raz pierwszy od 11 lat przy kursie dolara zobaczymy "4" z przodu. Od wielu miesięcy zdecydowana większość prognoz dla złotego zakładała taki scenariusz, dlatego o zaskoczeniu nie ma mowy. Skoro cel został osiągnięty, to warto pomyśleć o tym co dalej i jak rysuje się przyszłość polskiej waluty w średnim terminie.
 • Elżbieta Rafalska: Nie ma mowy o szybkiej likwidacji OFE

  Elżbieta Rafalska: Nie ma mowy o szybkiej likwidacji OFE

  Kandydatka na ministra pracy i polityki społecznej, Elżbieta Rafalska, powiedziała w rozmowie z "Pulsem Biznesu", że nie ma mowy o szybkiej likwidacji OFE. Rafalska dodała, że najwcześniej w połowie przyszłego roku zostanie zrobiony przegląd całego systemu emerytalnego i wtedy zapadną decyzje w tej sprawie.
 • Jesteśmy w podatkowym ogonie Europy

  Jesteśmy w podatkowym ogonie Europy

  Obecna administracja otwarcie przyznaje, że nie ma najmniejszych szans na zwiększenie kwoty wolnej od podatku dochodowego, a o jego likwidacji nawet nie ma mowy. Jednocześnie rząd nie radzi sobie z procesem emigracji, nie tylko indywidualnej, ale także biznesowej. Dane mówiące o 1,25 mln Polaków chcących wyjechać z kraju w ciągu najbliższego roku mają swoje odbicie również wśród przedsiębiorców.
 • "Zdrowy biznes" albo ratowanie górnictwa za naszą kasę

  "Zdrowy biznes" albo ratowanie górnictwa za naszą kasę

  - Nie ma mowy o tym, by dokonywać niezgodnego z prawem transferu środków publicznych na ratowanie górnictwa, ani o żadnych rozwiązaniach, które nie byłyby oparte o strukturę zdrowego biznesu - zapowiedział minister skarbu państwa Włodzimierz Karpiński.
 • MdM potyka się o trzy przeszkody

  MdM potyka się o trzy przeszkody

  Wrzesień okazał się lepszy dla MdM niż miesiące wakacyjne, ale o boomie na kredyty z dopłatami nie ma mowy. Sytuacja wyglądałaby inaczej gdyby nie ograniczenie dopłat wyłącznie do mieszkań nowych, zakaz posiadania mieszkania wcześniej również przez wielodzietne rodziny z długim stażem oraz zbyt niskie ceny lokali akceptowanych przez program.

Filmy - Nie ma mowy! (2)