Nie

Artykuły - Nie (30217)

 • Nie rozliczyłeś jeszcze PIT-a? Zrób to przed majówką!

  Nie rozliczyłeś jeszcze PIT-a? Zrób to przed majówką!

  Termin składania rozliczeń podatkowych za 2016 rok mija 2 maja. Nie warto jednak zostawiać PIT-a na ostatni moment. Sprawdź jak szybko i bezproblemowo rozliczyć się jeszcze przed majówką.
 • Tobiszowski: Nie będzie jednorazowej wypłaty deputatu węglowego; procedowany będzie projekt ME

  Tobiszowski: Nie będzie jednorazowej wypłaty deputatu węglowego; procedowany będzie projekt ME

  - Projekt jednorazowej wypłaty deputatu węglowego dla emerytów górniczych nie zyskał akceptacji strony społecznej; w związku z tym procedowany będzie projekt resortu energii, zakładający wypłatę tego świadczenia przez ZUS - poinformował wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski.
 • Sauna na wyłączność

  Sauna na wyłączność

  Dogrzewania się w trakcie okresu zimowego ciąg dalszy. Po kominkach w mieszkaniu, przyszedł czas na saunę. Aktualnie aby skorzystać z sauny, nie trzeba już iść do SPA. Producenci proponują nam wiele rodzajów sauny, rozmaitej wielkości i o zróżnicowanych cenach. Dodatkowo ich instalacja możliwa jest nie tylko w domach, ale i mieszkaniach zlokalizowanych w budynkach wielorodzinnych. I powstaję ich tam coraz więcej.
 • Ceny ropy w Nowym Jorku stabilne, ropa z Iranu nie pojawi się szybko na rynkach

  Ceny ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku są stabilne. Inwestorzy oceniają, że po zawarciu porozumienia Zachodu z Iranem ropa z tego kraju jednak nie pojawi się tak szybko na rynkach - podają maklerzy. Baryłka ropy West Texas Intermediate, w dostawach na maj, na giełdzie paliw NYMEX w Nowym Jorku, jest wyceniana po 51,68 USD, po zwyżce o 4 centy.
 • Migdałowe muffiny z gruszką

  Migdałowe muffiny z gruszką

  Muffiny w świątecznej wersji
 • 52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  52 lata temu bracia Kaczyńscy ukradli księżyc

  "W rolach Jacka i Placka występują dwaj 12-letni bracia: Lech i Jarosław Kaczyńscy. Obaj znają powieści Makuszyńskiego od dawna. Praca w filmie nie męczy ich, chętnie spędzają długie godziny na planie, wszystko ich tutaj interesuje" - pisała w reportażu z planu filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" wysłanniczka magazynu "Film". 12 listopada 1962 roku odbyła się premiera tego obrazu.
 • Niedźwiedzie utrzymują inicjatywę

  Kontynuacja spadków na głównych giełdach światowych nie pozwala naszym indeksom na rozwinięcie prób poprawy sytuacji. Początkowa chęć kontynuowania wzrostów ustąpiła miejsca narastającemu pesymizmowi.
 • Balkon w nowej odsłonie

  Balkon w nowej odsłonie

  Letnie kwiaty przekwitły? Czas na jesienną zmianę dekoracji. Nasz ekspert, ogrodnik Iwona Głuchowska-Fisz, podpowiada, jak wyczarować na balkonie ogród w pastelach lub w złocie i czerwieniach.
 • Tak. Jestem "wieśniakiem". I nic ci do tego!

  Tak. Jestem "wieśniakiem". I nic ci do tego!

  Mam dość. Nie chcę już więcej czytać takich komentarzy. To nie Twoja sprawa, czy jeżdżę fiatem, czy golfem. Nie Twój interes, czy lubię alfę romeo, forda scorpio czy stare bmw.
 • Przesadne dbanie o zdrowie szkodzi

  Przesadne dbanie o zdrowie szkodzi

  Na zdrowie nie żałujemy pieniędzy. A czy to się sprawdza? Niestety, w tym przypadku sprawdza się jedynie zasada: co za dużo, to niezdrowo...