Nicole Kidman

Artykuły - Nicole Kidman (197)

 • Nicole Kidman czekała osiem miesięcy, żeby zobaczyć 80-letnią mamę

  Nicole Kidman czekała osiem miesięcy, żeby zobaczyć 80-letnią mamę

  Słynna australijska aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną – po raz pierwszy od wybuchu pandemii spotkała się ze swoją matką, Janelle. Kidman poważnie potraktowała zalecenia ekspertów, przestrzegając zasad społecznej izolacji. „To wspaniałe uczucie móc znów przytulić mamę!” – napisała na Instagramie.
 • ​Najlepiej zarabiające aktorki w świecie kina

  ​Najlepiej zarabiające aktorki w świecie kina

  Choć w ostatnich miesiącach wielka machina Hollywood stanęła w miejscu, a plany filmowe opustoszały, są tacy, którzy nawet tego nie odczuli. Największe światowe gwiazdy potrafią w rok zarobić tyle, ile przeciętny człowiek nie wydaje przez całe życie.
 • Nicole Kidman: Dziewczyna z Honolulu

  Nicole Kidman: Dziewczyna z Honolulu

  W sobotę, 20 czerwca, Nicole Kidman obchodzi 53. urodziny. Karierę zaczynała jako 14-latka w teatrze ulicznym. Dziś ma na swoim koncie Oscara za rolę Virginii Woolf w "Godzinach", uznanie Hollywood i niekończące się propozycje kolejnych filmów.
 • Nicole Kidman: Patrzę w przyszłość z nadzieją

  Nicole Kidman: Patrzę w przyszłość z nadzieją

  Nicole Kidman będzie nie tylko odtwórczynią jednej z głównych ról. Aktorka wyprodukuje serial we współpracy z Amazonem, należąca do Kidman firma Blossom Films.
 • Nicole Kidman zagra w filmie "My Lovely Wife"

  Nicole Kidman zagra w filmie "My Lovely Wife"

  Trwają przygotowania do rozpoczęcia zdjęć dla produkowanego dla Amazon Studios filmu „My Lovely Wife”. Oparta na motywach powieści Samanthy Downing produkcja określana jest mianem połączenia serialu „Dexter” z filmem „Pan i Pani Smith” z Bradem Pittem i Angeliną Jolie. W filmie zobaczymy Nicole Kidman, choć nie wiadomo jeszcze, czy zagra tytułową żonę.
 • Nicole Kidman znalazła swoje szczęście

  Nicole Kidman znalazła swoje szczęście

  – W życiu chodzi o ciągłe pokonywanie kryzysów. Gdy stracisz równowagę, musisz wracać na wcześniej obraną drogę – mówi Nicole Kidman, której życiorys mógłby służyć za scenariusz filmowego hitu.
 • Ariana Grande u boku Nicole Kidman i Meryl Streep. Co nowego planuje gwiazda?

  Ariana Grande u boku Nicole Kidman i Meryl Streep. Co nowego planuje gwiazda?

  Ariana Grande wystąpi w najnowszym filmie Netflixa "The Prom", a obok wokalistki zagrają m.in. Nicole Kidman i Meryl Streep.
 • Nicole Kidman: Postawiła na jedną kartę

  Nicole Kidman: Postawiła na jedną kartę

  Posągowa piękność, zdobywczyni Oscara, która ma status gwiazdy w Hollywood. Jaka jest naprawdę Nicole Kidman? Czy lubi ryzyko i jak brzmi jej życiowe motto?
 • Nicole Kidman: Erotyczne sceny z Colinem Farrellem

  Nicole Kidman: Erotyczne sceny z Colinem Farrellem

  W nowym filmie Nicole Kidman "Zabicie świętego jelenia" aktorka odgrywa kilka intymnych scen z ekranowym mężem, granym przez Colina Farrella.
 • Nicole Kidman zachwyca w srebrnej sukni

  Nicole Kidman zachwyca w srebrnej sukni

  W Londynie trwa właśnie 61. Festiwal Filmowy. Jak wiadomo, pokazy filmowe są doskonałą okazją do zaprezentowania się przez gwiazdy na czerwonym dywanie.

Zdjęcia - Nicole Kidman (13)

 • film.interia.pl
  Nicole Kidman: Dziewczyna z Honolulu
 • film.interia.pl
  Nicole Kidman: Dziewczyna z Honolulu
 • film.interia.pl
  Nicole Kidman: Dziewczyna z Honolulu
 • film.interia.pl
  Nicole Kidman: Dziewczyna z Honolulu
 • film.interia.pl
  Nicole Kidman: Dziewczyna z Honolulu
 • film.interia.pl
  Nicole Kidman: Dziewczyna z Honolulu

Filmy - Nicole Kidman (6)

 • Nicole Kidman i Keith Urban myślą o powiększeniu rodziny

  Nicole Kidman i Keith Urban myślą o powiększeniu rodziny. Małżeństwo rozważa różne opcje. Do rozmowy o kolejnym dziecku zainspirowały ich urodziny starszej córki. Nicole i Keith są dumnymi rodzicami 10-letniej Sunday Rose i 7-letniej Faith Margaret. 50-letnia aktorka ma także dwoje dorosłych, adoptowanych dzieci z małżeństwa z Tomem Cruisem.
 • Nicole Kidman o filmie "Lion. Droga do domu"

  Zjawiskową Nicole Kidman będziemy mogli oglądać w kinach od 2 grudnia w filmie "Lion. Droga do domu". Aktorka gra tu prawdziwą postać - Australijkę Sue Brierley, która zaadoptowała małego hinduskiego chłopca.
 • "Stoker": Kto w tej rodzinie oszalał?

  Po tym jak ojciec Indii (Mia Wasikowska) ginie w wypadku samochodowym, jej wujek Charlie (Matthew Goode), o którego istnieniu nie wiedziała, przyjeżdża zamieszkać z nią i jej emocjonalnie niestabilną matką (Nicole Kidman). Niedługo po jego pojawieniu się, India zaczyna podejrzewać, że ten tajemniczy, czarujący mężczyzna ma ukryte motywy. Mimo tego spostrzeżenia, coś ją do niego przyciąga. Zobacz fragment filmu.
 • "Stoker"

  "Stoker" to anglojęzyczny debiut cenionego koreańskiego reżysera Park Chan-wooka ("Oldboy"). Po tym jak ojciec Indii (Mia Wasikowska) ginie w wypadku samochodowym, jej wujek Charlie (Matthew Goode), o którego istnieniu nie wiedziała, przyjeżdża zamieszkać z nią i jej emocjonalnie niestabilną matką (Nicole Kidman). Niedługo po jego pojawieniu się, India zaczyna podejrzewać, że ten tajemniczy, czarujący mężczyzna ma ukryte motywy. Mimo tego spostrzeżenia, coś ją do niego przyciąga, a on coraz bardziej się nią interesuje.